IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> ágynemű liliom321, rossz minőségű ágynemű
Alscher
hozzászólás 2011-09-05 11:35
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-09-05 11:19
Azonosító: 1 543 202

Ezév nyár elején (júniusban) kolleganőimmel „összeálltunk” és megrendeltünk liliom321-től 9 garnitúra különböző ágyneműt, ebből én 3 garnitúrát vittem haza. A szállítással nem volt gond, azt kaptuk, amit szerettünk volna. LÁTSZÓLAG! Ugyanis sajnálattal tapasztalom, hogy az ágyneműk minősége borzalmas!!!!!!!! A varrásnál mind foszlik szét, nagyon csúnyán vannak megvarrva! Az egyik garnitúrán már kibontáskor látszott, hogy mindkét paplanhuzat a hosszában végig szálhibás, nem is bírt két mosásnál többet! A másik garnitúra lepedője első mosás után mállott szét, ahogy feküdt rajta a férjem két éjszakát. A harmadik garnitúrát még nem próbáltuk ki, de nincsenek illúzióim…
Értem én, hogy olcsó volt, de ez nem jelenti azt, hogy két-három mosással gyakorlatilag a kukába lehet tenni az összeset (ja, nem, bocs, a macska alá jó lesz télen).
ÖSSZEFOGLALVA KIDOBTAM AZ ABLAKON TÖBB, MINT 9.000 FT-OT!!!!! EZ SZÉGYEN!!!!!!!
Ezúton szeretném mindenkivel megossztani: NE VÁSÁROLJATOK liliom321-től ágyneműt, vagy legalábbis jól gondoljátok végig!
Az ilyen áruk a Vatera hirnevét is rontják, nem beszélve az eladó minősítéséről.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Válaszok
Keri811
hozzászólás 2020-08-29 21:03
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-09 11:20
Azonosító: 1 631 071

Ez egy régi bejegyzés,de a téma örökzöld, ágyneműt már nem vásárolok itt, plédet,takarót sem - most már egészen biztosan. Nem szoktam fórumokra írni,név szerint sem, csak általánosságban, nekem is elég drága mulatság volt. Silány,műszálas,hideg és csúszós plédet kaptam, a terméklapon meleg,wellsoft,plüss takaró szerepelt,sajnos többször jártam így,hogy a terméklapon nem volt feltüntetve,milyen a termék valójában. Másoknak sem ajánlom,hogy ágyneműt,takarót itt vásároljanak,mindig személyesen és alapos átnézéssel.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2024-02-22 11:58