IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Easybox
zsszabocska
hozzászólás 2023-02-03 13:04
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-13 05:31
Azonosító: 936 906

Több Easybox automatában többszöri próbálkozásra kártyaérintéssel sikertelen volt a csomagfeladásom. Másnap is csak kártyabehelyezéssel tudtam feladni. Pár nap múlva egy futár sérült csomagolással visszahozta. A ráragasztott címkén szerepelt a címzett, de ő hozzá nem jutott el és semmilyen értesítést nem kapott róla.
Telefonon érdeklődtem a miértekről, de nem tudták egyik kérdésemet sem megválaszolni. Fényképekkel és kérdésekkel ellátott reklamációt írtam a cégnek, de 48 óra alatt nem sikerült válaszolniuk.
Ma telefonon újra reklamáltam. Most már arra sem kaptam választ, hogy 2 nap alatt miért nem reagáltak a problémámra. Az ügyfélszolgálatos hölgy megígérte, hogy továbbítja az illetékeseknek, és még a mai nap folyamán megkeresnek.
A konkurencia (MPL? Foxpost) menet közben is értesít a csomag útjáról. Itt ilyen szolgáltatást nem tapasztaltam. Nem is olyan gyorsak, mint vetélytársaik.
A céget, mint postázási lehetőséget, töröltem a profilomból. Megbízhatatlanok, senkinek sem ajánlom.
Go to the top of the page

+Quote Post
munkasparaszt
hozzászólás 2023-01-26 06:07
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2019-10-04 19:03
Azonosító: 2 656 448

IDÉZET(munkasparaszt @ 2023-01-25 06:35) *
Január 16-án tettem Easybox automatába a csomagot, semmi hír róla! Ma január 25. van

Tegnap 25.-én a címzett automatájába megérkezett a csomag.

+Quote Post
munkasparaszt
hozzászólás 2023-01-25 06:35
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2019-10-04 19:03
Azonosító: 2 656 448

Január 16-án tettem Easybox automatába a csomagot, semmi hír róla! Ma január 25. van

+Quote Post
Ivicc
hozzászólás 2023-01-18 22:08
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-10-22 10:10
Azonosító: 1 406 192

IDÉZET(Ivicc @ 2023-01-03 09:23) *
2 napja küldtem egy csomagot el, sajnos csak most olvasom a hozzászólásokat, töröltem is a küldési lehetőségek közül az Easyboxot.
M-es méretű csomagot adtam fel, a díja 1080ft, mégis az automata 1580ft-ot kért. Feladtam, már nem akartam vacakolni vele. Remélem odaér.
Szégyen ez az egész. Ügyfélszolgálatnak írtam, hogy mégis mi ez? Semmi válasz.

Nem ajánlom senkinek, kerüljétek!

Egy Adrienn nevű hölgy írt az ügyfélszolgálattól, hogy amennyiben fennáll még a probléma, küldjem el munkatársuk emailcímére. Majd megadta a saját emailcímét. biggrin.gif Továbbítottam neki a levelet, kb 2 hete, azóta sincs semmi válasz.

+Quote Post
Thewinnertakesit...
hozzászólás 2023-01-09 15:42
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-01-29 16:04
Azonosító: 1 978 934

IDÉZET(Ivicc @ 2023-01-03 09:23) *
2 napja küldtem egy csomagot el, sajnos csak most olvasom a hozzászólásokat, töröltem is a küldési lehetőségek közül az Easyboxot.
M-es méretű csomagot adtam fel, a díja 1080ft, mégis az automata 1580ft-ot kért. Feladtam, már nem akartam vacakolni vele. Remélem odaér.

SAJNOS ÉN IS UGYAN ÍGY JÁRTAM. M-ES CSOMAG HELYETT L-ES CSOMAG DÍJAT SZÁMOLTA FEL. ÜGYFÉLSZOLGÁLATRA ÍRTAM, SEMMI VÁLASZ. TÖRÖLTEM A SZÁLLÍTÁSI MÓDOK KÖZÜL:(

+Quote Post
fodorb
hozzászólás 2023-01-03 23:14
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-12-12 15:55
Azonosító: 2 090 054

Nem látszódik a díjtáblázatban az Easybox áraí !

+Quote Post
Ivicc
hozzászólás 2023-01-03 09:23
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-10-22 10:10
Azonosító: 1 406 192

+Quote Post
coricat
hozzászólás 2022-12-30 07:19
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2022-12-30 07:11
Azonosító: 2 690 926

Csak egyetlen kérdésem lenne kedves Vatera, hogyan tudod támogatni ezt a középkori színvonalú szolgáltatást, mint amilyen az Easybox(vicces a név, mert minden csak nem easy.)? Feltételeztem, hogy egy profi szolgáltatás az easybox, ezért választottam. Ma már tudom, hogy net tele van panasszal, el kellene gondolkodni, hogy érdemes-e egy ilyen céggel lerontani a Vatera színvonalát. A Foxpost automata másfél nap alatt vitte el a csomagot a-tól B-ig. Ezt kellene mindenkitől elvárni. Fogyasztó védelmet jövő évben értesíteni fogom az easybox borzalomról.

+Quote Post
fodorb
hozzászólás 2022-12-23 22:51
Létrehozva: #9

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-12-12 15:55
Azonosító: 2 090 054

Eddig többször vetten már át csomagot az easybox automatából.
1 vaterásat, 3 emag felületen rendeltet.
Mindegyik esetben közös volt, hogy akkor jött értesítés, amikor bekerült az easyboxba.
Feladásnál, csak egyszer, amikor maga az emag forgalmazta az adott terméket.
Ahogy utánajártam, a címzett nem is kap értesítést a feladásról, csak az átvételhez szükséges nyitókódot.
Ha mi vagyunk az eladók, akkor nekünk kell figyelni arra, hogy elküldjük a vevőnek a követéshez használatos azonosítót.
Az már egy más kérdés, hogy miért nem lehet az emag felületen valamennyi terméket az automatába kérni, ha egyébként beleférne....

IDÉZET(gabenz @ 2022-12-12 13:31) *
Üdv,
6 napja adtam föl csomagot Easybox automatával.
A címzett még nem kapott értesítést, pedig helyesen jártam el.
Járt már így valaki, vagy ez a 6 nap még normálisnak mondható?
Előre is köszönöm a válaszokat!

+Quote Post
BobcsakKitti
hozzászólás 2022-12-22 22:02
Létrehozva: #10

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-17 15:28
Azonosító: 798 774

Szervusztok! Én is mérhetetlenül csalódott és elégedetlen vagyok, mert az egy hete az easybox-ban elhelyezett csomagom még 7 nap után sem került kivételre a feladási rekeszből. Az általános szerződési feltételekben nincs rögzítve vállalt kézbesítési határidő, így nem lehet mit számonkérni a szolgáltatón. A Vatera felületén a kitöltött címirat sem érhető el utólag, nincs kattintható megrendelt Vaterafutár link az eladások menüben. Nagyon örültem az újonnan nyílt lehetőségnek, mert sok vevőm szívesen kapná a csomagot easybox automatán keresztül, viszont ezekkel a feltételekkel számomra ez egy elégtelen szolgáltatás. A Vatera ügyfélszolgálata nem tud segíteni reklamációkezelésben, mert ők csak közvetítik a szolgáltatást és azt javasolják, hogy panasz esetén az eladó vegye fel a kapcsolatot a sameday-el, mert ők sem tudnak többet a szállítási feltételekről. A többi Vaterafutár (például Foxpost-Vatera, MPL-Vatera rendszerkimaradás) esetén, ha közvetetten is, de mindig segített a Vatera ügyfélszolgálata, így meglepő számomra, hogy ebben az esetben nincs Vaterás támogatás.

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2022-12-13 18:14
Létrehozva: #11

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-01-01 14:44
Azonosító: 2 424 955

IDÉZET(j1b2g3 @ 2022-12-13 12:04) *
Üdv! Én sem kaptam értesítést a nekem küldött csomag sikeres feladásáról. Ha valaki tudja az Easybox csomagok nyomkövetési linkjét, kérem adja meg!. Köszönöm

www.sameday.hu

IDÉZET(SavePandas @ 2022-12-12 21:53) *
Pont ugyanez van nekem is, már tervezem, hogy megyek a Rendőrségre, mert más úgysincs.
Se én, se a címzett nem kaptam értesítést a feladásról.
A nyomkövető szerint a csomagom 6 nap után még ugyanitt van, a várost nem hagyta el.
Ügyfélszolgálat nulla, még ők voltak felháborodva, mikor azt se tudják megmondani hol a csomagom, nemhogy mikorra lesz kézbesítve. Így 6 nap után!
Nyomkövetőjük románul ír valami zagyvaságot....
Abból amit hirdetnek magukról semmit se tudnak teljesíteni, a közelében sincsenek, egyértelmű csalás az egész, a fogyasztók megtévesztése.
Nem tudom ehhez egy vaterafutár hogy adhatja a nevét, de úgy látom, van az a pénz....
Szerencse, hogy nagyon komoly médiás kapcsolataim vannak, fasza cikk lesz ebből.
Hogy tört volna el a kezem, mikor ezekre kattintottam, soha többet.
Sajnos nem olvastam el előtte miket írnak róluk a neten, volt akinek még 3 hét után se kézbesítették, amit feladott. Itt az országon belül!
Jó lenne, ha lenne valami felügyeleti szervük ezeknek a férgeknek, vagy a vaterafutárnak valami ügyfélszolgálata, ahol kivizsgálnák ezeket, mert ez nonszensz.
Az ügyfél kb tehetetlen, lehet pert indítani, rendőrségen feljelenteni, satöbbi., de semmi normális eszköz nincs a kezünkben.
Várom az ötleteket, mit lehet tenni az ilyen tetvekkel.

Használd Foxpost vagy MPL?
Romániából elég gyorsan szállítanak Magyarországra (átlag max.: 1hét eddig).

+Quote Post
j1b2g3
hozzászólás 2022-12-13 12:04
Létrehozva: #12

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-10-23 11:14
Azonosító: 2 082 911

Üdv! Én sem kaptam értesítést a nekem küldött csomag sikeres feladásáról. Ha valaki tudja az Easybox csomagok nyomkövetési linkjét, kérem adja meg!. Köszönöm

+Quote Post
SavePandas
hozzászólás 2022-12-12 21:53
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2022-12-12 21:45
Azonosító: 2 689 326

IDÉZET(gabenz @ 2022-12-12 13:31) *
Üdv,

Pont ugyanez van nekem is, már tervezem, hogy megyek a Rendőrségre, mert más úgysincs.
Se én, se a címzett nem kaptam értesítést a feladásról.
A nyomkövető szerint a csomagom 6 nap után még ugyanitt van, a várost nem hagyta el.
Ügyfélszolgálat nulla, még ők voltak felháborodva, mikor azt se tudják megmondani hol a csomagom, nemhogy mikorra lesz kézbesítve. Így 6 nap után!
Nyomkövetőjük románul ír valami zagyvaságot....
Abból amit hirdetnek magukról semmit se tudnak teljesíteni, a közelében sincsenek, egyértelmű csalás az egész, a fogyasztók megtévesztése.
Nem tudom ehhez egy vaterafutár hogy adhatja a nevét, de úgy látom, van az a pénz....
Szerencse, hogy nagyon komoly médiás kapcsolataim vannak, fasza cikk lesz ebből.
Hogy tört volna el a kezem, mikor ezekre kattintottam, soha többet.
Sajnos nem olvastam el előtte miket írnak róluk a neten, volt akinek még 3 hét után se kézbesítették, amit feladott. Itt az országon belül!
Jó lenne, ha lenne valami felügyeleti szervük ezeknek a férgeknek, vagy a vaterafutárnak valami ügyfélszolgálata, ahol kivizsgálnák ezeket, mert ez nonszensz.
Az ügyfél kb tehetetlen, lehet pert indítani, rendőrségen feljelenteni, satöbbi., de semmi normális eszköz nincs a kezünkben.
Várom az ötleteket, mit lehet tenni az ilyen tetvekkel.

+Quote Post
gabenz
hozzászólás 2022-12-12 13:31
Létrehozva: #14

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2022-12-12 13:26
Azonosító: 2 689 246

Üdv,

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2023-02-06 01:32