Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kellemes, problémamentes felhasználók
Vatera.hu Fórum > Általános > Aukciózás
Oldalak: 1, 2
VateraBenz
Közkívánatra good2.gif
Koriander87
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-25 08:41) *
Közkívánatra good2.gif

headbang.gif good2.gif laugh1.gif
Sprinkler1
Ahhhh bocsássatok meg, kezdeném a sort.....remélem ez a sztori is ide tartozik, ha mégsem akkor kedves Benz "likvidálja" kérem!

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1460260102

Sztori: ügyfelem 4200 ft levédett ajánlatot szeretett volna tenni, de elírta egy 0-val, 42 000 ft-ot írt be.Ezt a rendszer automatikusan villámárnak vette.

Rögtön írt,hogy nem így szerette volna, azonnal felajánlotta a kártérítést. Persze volt rajta termékkiemelésem, annak az összegét kértem csak el, de ő többet utalt!!!Nem engedte,hogy visszautaljam a többletet!Ilyen esetem sem volt még, aki eddig tévedésből licitált,sosem ajánlotta fel,hogy a káromat kifizesse.
Ráadásul pozitív értékelést adott.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-25 08:41) *
Közkívánatra good2.gif

Nagyon köszönjük. nature.gif
zejopy
IDÉZET(zejopy @ 2011-06-23 07:30) *
Volt régen egy topik, az év eladója, vagy valami ilyesmi címmel. Oda szerettem volna, de Benz (szép reggelt egyébként smile.gif) eltüntette.....
De talán nem is baj, hogy ide kerül, mert itt többségében negatív példák vannak, vagy idétlenek.
Volt egy eladásom, egy reggelizőkészlet. Tegnap be akartuk csomagolni postázásra. Ez az:
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_regg...1459807019.html
És hát letörött a csésze füle. SmileySuicide.gif Nagyon ritkán fordul elő, de sajnos néha megtörténik. Mivel volt már nagyon rosszindulatú hozzáállás is ilyen esetben, rögtön beindult a zabszem effektus. Levél ment a vevőnek, elnézést, másik (bármelyik) ilyen cucc helyette, természetesen grátisz, mert ebben az esetben ugye ez a minimum.
Két eset lehet ilyenkor. A vevő erőteljesen hangsúlyozza, hogy neki ez mekkora veszteség, és ő pont ezt szerette volna. Sajnos ez olyan mértékű csalódás, hogy nem tudom kárpótolni. (Volt ilyen is....)
A másik lehetőség, hogy köszöni, elfogadja, minden rendben. Persze, amikor ez ember a levelet megírja, akkor még nem tudja, hogy melyik vevőtípussal hozta össze a sors.
Hát ő az utóbbi volt. Annyira, de annyira normális levelet írt, hogy csak néztem. Talán nem is az a legnagyobb öröm ebben, hogy nem balhézik, hanem az, hogy még ilyen esetben is kaphat pozitív megerősítést az ember a munkájával kapcsolatban. Szóval nekem szépen indult a napom, mert megint egy olyan emberrel sikerült összetalálkoznom, aki humánus és megértő.
Gondoltam, ne csak a negatív példákat osszuk meg egymással, hanem a jó dolgokat is. rolleyes.gif

Végül ezt az értékelést kaptam:
Pozitív vélemény: Nagyon profi eladó! Kedves, figyelmes, mindent a vevőért! Ez jó érzéssel tölti el a vásárlót.
Őszinte, megbízható nagyon korrekt partner. Ilyen becsületes eladóval még nem találkoztam.
Kapcsolattartás gyors, és pontos,a szállítás és csomagolás kifogástalan. A termék gyönyörű, és
hibátlan. Nagyon szépen köszönöm. Csupa pozitív ++++++ az értékelésem! Csak ajánlani tudom minden
vaterásnak.

Hát kedves vevők, de eladók is. Lehet a másik ember hibájához pozitívan is hozzáállni.smile.gif
foldgomb70
IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-06-25 16:22) *
Ahhhh bocsássatok meg, kezdeném a sort.....remélem ez a sztori is ide tartozik, ha mégsem akkor kedves Benz "likvidálja" kérem!

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1460260102

Sztori: ügyfelem 4200 ft levédett ajánlatot szeretett volna tenni, de elírta egy 0-val, 42 000 ft-ot írt be.Ezt a rendszer automatikusan villámárnak vette.

Rögtön írt,hogy nem így szerette volna, azonnal felajánlotta a kártérítést. Persze volt rajta termékkiemelésem, annak az összegét kértem csak el, de ő többet utalt!!!Nem engedte,hogy visszautaljam a többletet!Ilyen esetem sem volt még, aki eddig tévedésből licitált,sosem ajánlotta fel,hogy a káromat kifizesse.
Ráadásul pozitív értékelést adott.

Üdv!
Én úgy jártam, hogy licitáltam egy végfokdobozra és rossz méretet adott meg az eladó, de későn vettem észre és már nem tudtam neki jelezni, ennek ellenére a jutalékot kifizettem neki szó nélkül én is....
persze minden hátsó szándék nélkül, mert végül is én is figyelmetlen voltam nem csak Ő, de 160Ft-on nem dől össze a világ, hisz ennél értelmetlen dolgokra is kiadunk többet, de így jó érzéssel töltött el, hogy nem lett neki sem kellemetlensége abból, hogy mindketten figyelmetlenek voltunk.... good2.gif
Terike05
Kicsit bonyolult a következő történet:

Lányom barátnője megkért,hogy rendeljek meg 2 csg mini virágszirmot.(Esküvői asztal dekornak szerette volna.)Minden gyorsan,rendben lezajlott.Kölcsönösen értékeltük is egymást.Utánna derült ki,hogy az áru nem igazán felel meg a vevő elképzelésének.
(Hangsúlyozom,hogy tökéletesen megfelelt a leírásnak!!!)
Mivel én rendeltem,és fizettem ki, (nekem erre semmi szükségem nem volt)így megkérdeztem az eladót,hogy esetleg levásárolhatnám-e.(Tudom,hogy ez nem így működik.)
Hihetetlenül kedvesen azt a választ kaptam,hogy előfordul ilyesmi,és visszautalta a teljes vételárat .

Ilyent még jogos reklamációnál sem tapasztaltam! pipi78 Rendkívül kedves ,példaértékű partner!

http://www.vatera.hu/scrapbook_kiegeszito_...1465235544.html

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=269214
Koriander87
(Hű, nem nagyon pörög ez a topik...)

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1664714

Mindenkinek ilyen vevőt kívánok: fix áron leütötte a terméket, azonnal emailt írt, másnap utalt. Amikor a csomagot megkapta, emailben értesített, és írt egy csodás értékelést:

Pozitív vélemény: Nagyon ajánlom mindenkinek!! Megbízható, gyors és a vásárolt terméket mosva, vasalva, csodásan
csomgolva kaptam, mint még soha senkitől! Le a kalappal! Öröm, hogy vannak még ilyen emberek!
Köszönöm, hogy vásárolhattam és remélem, még lesz alkalmam!!!

zejopy
Annyira rendes. smile.gif
Vásárlónak is, de ez egy nagyon kedves, gondoskodó gesztus volt. Tényleg annyira jól esett.smile.gif
Levelezés:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1471878001
svejku
Ilyennel még ne találkoztam! Petho77: "Szia Svejku! Hoztam neked Németországból négy darab söralátétet!
Ha érdekel, holnap felrakom neked!"
Teljesen meg vagyok hatódva, kedves, figyelmes, önzetlen kollegina! friends.gif
Betta0516
Sziasztok! smile.gif

Sok kellemes tapasztalatom van eladókkal, de van egy sztorim, ami mindenképpen ide kívánkozik. Tavaly márciusban regisztráltam, de egy éven át nem is foglalkoztam a Vaterával, nem volt egyetlen adás-vételem sem. Aztán idén tavasszal a fiaim elkezdték rágni a fülemet, hogy bővíteni kell a RAM-ot a gépükben, és eszembe jutott, hogy körülnézzek itt. Találtam is egy 2 gigásat 6000 forint fixért, le is ütöttem, de időhiány miatt utalni csak kb. 4 nap múlva, pénteken tudtam, amit az eladó megértően elfogadott. Így is történt, pénteken délelőtt elbattyogtam a bankba, elutaltam az árát, hazaballagtam, és otthon várt a megrendelt RAM. Még a szavam is elakadt a döbbenettől.
Nem tudom még most sem, hogy mivel szolgáltam rá ilyen nagy fokú bizalomra (ismétlem, nullás felhasználó voltam), de olyan hihetetlenül jól esett, hogy azóta is mosolyogva gondolok vissza erre az esetre. Nem valószínű, hogy ez az eladó -aki nem mellesleg egy profi- olvassa a soraimat, de ezúton is szeretném neki megköszönni a bizalmát.
Köszönöm, hogy ezt leírhattam. smile.gif
Petho77
Üdvözlök mindenkit!

Nekem a legutóbbi vásárlásom is nagyon kellemes volt!
Partnerem walhalla208 eladó volt, aki végig nagyon türelmes, segítőkész volt. A vásárolt árukat gyorsan megkaptam, állapotuk kifogástalan.
Sok kérdést tettem fel, mindegyikre gyorsan, kedvesen válaszolt. Sikerült alkudnom is (elengedte a postaköltséget, köszönet még egyszer). A vásárlás során bénáztam, módosítania kellett miattam az egyik aukciót is, és vásárlás után plusz igényeim is voltak (bélyeggel kértem a csomag feladását).
Összefoglalva: hiába voltam "bosszantó" vevő, aki az összes lehetséges "nemszeretemvevő" hibát elkövette, nem "oktatott ki", végig nagyon kedvesen, udvariasan bánt velem, és a plusz kérésemet is teljesítette. Számomra ez az eladói hozzáállás nagyon fontos, ha lehet, fogok még vásárolni walhalla208 eladónál! good2.gif
Nagyon elégedett vagyok, ajánlom mindenki figyelmébe, aki könyveket, képregényeket szeretne vásárolni a Vaterán! notworthy.gif
Köszönöm, hogy elolvastátok a bejegyzésemet, további kellemes napot kívánok mindenkinek!
zejopy
Szóval.smile.gif Most egy olyan értékelést kaptam, aminél, ha nem 5 csillag lett volna, egy szót sem szóltam volna.
Írtam, válaszolt, elkészítettem a csomagot. Emlékszem, hogy megírtam a számlázási adatokat, viszont a levelet nem küldtem el, ez tisztán látszott. Mindez múlt hétvégén történt. Hétfőn tudott volna utalni, csütörtökön, vagy pénteken rám írt, hogy miért nem válaszolok. Győztem elnézést kérni, és persze rögtön postáztam a cuccot, de ez ugye nem az, mint amikor makulátlan a dolog. Rákészültem a postázás, vagy a sebesség, vagy a kapcsolatfelvétel lecsillagozására, mindezt úgy, hogy ezerrel tudtam, igaza lesz. És nem. Megadta az ötöt mindegyikre.
Ő az:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=401548
esthajnal73

Sziasztok!

Szeretnék én is szót szólni pozitív hozzáállású emberkéhez.
Évek óta-2éve kb-keresek itt a fiamnak egy olyan polót ami itthon nehezen beszerezhető. Nos, végre nemrég rá is akadtunk egyre, és még a méret is pont jó, rögtön meg is akartam licitálni, de egyszer csak kiírta a rendszer, nincs elég pozitív visszajelzésem-nem azért mert én nem akartam valamit kifizetni, hanem úgy alakult hogy egy-egy adás-vétel megiusult, amit be is ismertem, van ilyen-no hát gondoltam megkérem a kedves eladót, hogy állítsa be, hogy megtudjam licitálni a fiamnak a polót, melyre tényleg rég vártunk. Egy nappal később már jött is a válasz, hogy "mostmár licitálhat". Még nem nyertük meg a terméket, akárhogy is alakul, mi nagyon szépen köszönjük előre is a bizalmat, és a jó szándékot! Ö az: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=178191
zejopy
Hát gyerekek, ilyen nincs is. A korrektség magasiskolája, de tényleg.
Ezt olvassátok:
"Kedves Viktória!

Kinéztem ezeket a tányérokat magamnak korábban, aztán egy ideje nem is figyeltem a vaterát, és most jött egy mail, hogy megváltoztak az adatok, erre lecsaptam rá. Aztán eszembe jutott, lehet, hogy ezt valakinek a kérésére tette, én meg eloroztam az illető orra elől. Ha így van természetesen átengedem, kérem értesítsen róla. ...... (itt más, nem publikus dolgok vannak).......smile.gif

Üdvözlettel: ...."

Ő az:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=902339
Egyébként egy hihetetlen jó fej hölgy. Találkoztam vele személyes átvételkor, határozott, mosolygós, annyira bírom az ilyen embereket.
(Viszont fogorvos. SmileySuicide.gif )
Mindezzel párhuzamosan a másik vevő, akinek leáraztam (ő is visszatérő), írta, hogy sajnos erről lecsúszott. Tehát ő is tök normálisan tudomásul vette a dolgot.
Szóval ez ma egy szép nap. A forgalomnövekedésről nem is beszélve.smile.gif
zejopy
Nem kellett 24 óra a teljes lebonyolításhoz. Igazán gyors volt és már értékelt is.smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=459906
zejopy
Nagyon kedves. Képes volt este felhívni telefonon, hogy kifejezze a pozitív érzéseit az áruval és a lebonyolítással kapcsolatban. Ez persze így önmagában nem nagy dolog, de annyira jó volt hallani a hangját, mert őszinte volt. Szóval igazán emlékezetes marad akkor is, ha nem vásárol többet nálam.
Ő az:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=375641
Nem utolsósorban gyors, pontos, problémamentes is volt.smile.gif
VateraBenz
oaziska felhasználó üzenetváltásait érdemes végigolvasni ezen a terméklapon:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1502951279

Messzemenően korrekt, ritkaság.
senkonorbert
SZIASZTOK! nem tudom hogy jó helyen jelzem a korrekt partnerek szükségét! itt szeretném közzétenni egy ilyen partner korrektségét /istu73/ Köszönöm!
svejku
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2
Ma 11 óra felé üzent, ajánlatot tett egy termékemre. Elfogadtam, átállítottam fixáras, zárt aukcióra, 10 percen belül meg is rendelte. Félóra múlva írt, hogy befizette a pénzt, megnéztem és tényleg! good2.gif
Rohantam csomagolni, 3 órakor a postán volt a csomag, egy elsőbbségit is tetettem rá, ha holnap megkapja akkor kiérdemeljük az év villám üzlete címet. headbang.gif
mjmteleki
Bevallom férfiasan elkövettem azt a hibát, hogy először licitáltam aztán kérdeztem.
A fotón úgy tűnt fából van a feszület és nem plasztik. elutaltam Önnek 800 ft fájdalomdíjat a kellemetlenségért. És nem kérem a feszületet.

További sikeres vaterázást kívánok !
Üdvözlettel ! Öregvadász
Levél az adásvételhez. Vannak ilyen vásárlók is.
zejopy
Hát gyerekek, ilyen levelet még nem kaptam.smile.gif

"Tisztelt ...... József!

Tegnap délután megérkezett a porcelán árukat tartalmazó csomagja. Nagyon gondosan készült a csomagolásuk, látszik a nagy tapasztalata ezen e téren.
Az áruk épségben jutottak el hozzám, nem csalódtam bennük, hiszen azokat valóságukban csak most láthattam. A kiállított számlát is megtaláltam.

Köszönöm a gyors kiszolgálást.

Tisztelettel:

...................
ConCoTeCa"

Kívánok nektek is ilyen partnert. A kezdéstől a végéig minden nagyon jól ment.smile.gif
zejopy
Tudom, hogy sokkal népszerűbb negatív példákat bemutatni, de nekem szerencsére gyakran van olyan adásvételem is, ahol határozottan kellemes hatások érnek.
Itt van például ő.
Drágán vett és későn. Szerdán ütötte le az árut, délután, amikor már a posta nem volt nyitva, de de péntekre ott kellett hogy legyen, mert ajándékba szánta. Felhívott, és kérte, adjam postára. Hát nem mondom, hogy nyugodt voltam, mert tízezer fölött vásárolt, de belementem, mert azt gondoltam, hogy megtehetem. (Olyan volt a hangja.) Megkértem a férjemet, hogy a posta nyitásakor adja fel, meg is tette. Arra számítottam, hogy pénteken megkapom a pénzt, de már csütörtökön délelőtt megérkezett, nem pénztári befizetéssel, hanem előző esti utalással. Tehát nem bántam meg, hogy a pénz beérkezése előtt feladtam a cuccot, és bármennyire is necces volt, megkapta pénteken.
Szóval íme egy jó példa. Nem árt, ha néha ilyet is olvastok. smile.gif
svejku
Akkor legyen itt egy "kezdő", egy "sárga" "ellenőrizetlen" "frissreges", "nullás" is: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3455594
Akit érdekel elolvashatja a nekem adott értékelését is. good2.gif
mucus42
http://szamitastechnika.vatera.hu/nyomtato...1612060463.html

Nem egész 1 óra alatt sikerült lebonyolitani az üzletet. Az ilyent rettenetesen szeretem!
zejopy
IDÉZET(mucus42 @ 2012-07-05 10:43) *
http://szamitastechnika.vatera.hu/nyomtato...1612060463.html

Nem egész 1 óra alatt sikerült lebonyolitani az üzletet. Az ilyent rettenetesen szeretem!

Azt elhiszem. good2.gif
zejopy
Dél körül nekiállt árakat egyeztetni, aztán leütötte a cuccokat. Elmentem friss áruért és a hazafelé úton már jött is az sms a pénz megérkezéséről.smile.gif
Meleg van és sokan furcsán aukcióznak ilyenkor, de a hölgy igazán nagyszerűen intézte a dolgot.smile.gif (Pedig kezdő.)
vidaeff
IDÉZET(zejopy @ 2012-07-05 16:40) *
Dél körül nekiállt árakat egyeztetni, aztán leütötte a cuccokat. Elmentem friss áruért és a hazafelé úton már jött is az sms a pénz megérkezéséről.smile.gif
Meleg van és sokan furcsán aukcióznak ilyenkor, de a hölgy igazán nagyszerűen intézte a dolgot.smile.gif (Pedig kezdő.)

Üdvös lenne ezt a topikot a kezdő sárgák ellen dühödten acsarkodóknak gyakrabban olvasni. Bevallom, nekem sem tiszta a lelkiismeretem, mert bár olvasom, de arra még nem vettem a fáradságot, hogy nem csekély számú igen kellemes üzleti partnereim bármelyikének itt teret adjak.
Viszont a te villám vevődet nézegettem, ti. az értékeléseit. Találtam köztük őt.. Ajánlom a megfelelő következtetések levonását. rolleyes.gif
vidaeff
Jó estét! rolleyes.gif
Eladtam ez a kis jószágot. Ma vették át személyesen.

Az alábbi levelet kaptam:

"Üdvözlöm Xxxxx!

Ma reggel kedves nejétől megkaptuk a kis nyuszit, de egy dolog miatt elnézésüket kell kérnem: félretájékoztattam a feleségemet, amikor 1.500ft-os vételárat mondtam neki/ennyi pénzt is adott át./ Történt ez azért,mert egy másik vaterástól nyertünk 1.500ft-ért egy hasonló nyuszit, s én automatikusan ennyit mondtam az Önökkel történt 1.600ft-os megegyezésünkre is. Ezért kérem, hogy küldje el számlaszámát és utalom a különbözetet! Még egyszer elnézést, és ha legközelebb találkozunk a vaterán figyelmesebb leszek!
Minden jót kívánok. Xxxxxx Xxxxxx"

Válaszoltam:

"Kedves Xxxxxx

Igazán nagyon kedves. Bevallom, nejemnek sem tűnt fel a dolog. Az sem lehetetlen, én is ennyit mondtam neki.-) Ezért az összegért felesleges az utalással vesződni. Mindenesetre jóleső érzéssel nyugtázom hozzáállását. Kérem fogja fel ezt a 100 Ft-t péntek 13-i árengedménynek. További szép napot!

Xxxx Xxxxx
svejku
IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-13 19:52) *
Jó estét! rolleyes.gif
Eladtam ezt a kis jószágot.

Jó estét! smile.gif
Aranyos.
Rég láttalak! rolleyes.gif
vidaeff
IDÉZET(svejku @ 2012-07-13 20:18) *
Jó estét! smile.gif
Aranyos.
Rég láttalak! rolleyes.gif

Nehéz időket élek meg. sad.gif
pferde
IDÉZET(pferde @ 2012-09-23 13:08) *
(…) Figyelőben volt nálam ez a fényképezőgép: http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/digital...1643234114.html (.....)

Az „Aukciózással kapcsolatos kérdések”- topikban kértem épp tanácsot tőletek, és milyen jól tettem, hogy nem csaptam le rá. Nem volt hozzá adatkábel, repedt volt, és ütött-kopott. 6.500-ért kelt el.
Ehelyett körülnéztem (jó a Vatera keresője!) - és megtaláltam ezt: http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/digital...1644595469.html . Le is ütöttem gyorsan villámáron (természetesen a vásárlós fiókommal belépve), és most már a kezemben is tartom, sőt ezerrel fényképeztem vele ma délután, imádni fogom, tuti jó kis szerkentyű.

Utálok ömlengeni, de muszáj említést tennem az eladó korrektségéről, előzékenységéről, kompromisszumkészségéről.
Először is elbénáztam, mert csak személyes átvétel volt bejelölve, az eladó egy elfoglalt üzletember, nincs módja-ideje a csomagolással, postázással bajlódni.

Ehhez képest – amikor írtam neki, hogy elnéztem, és szeretném, ha postázná (méghozzá a legtakarékosabb módon, a legolcsóbb postai díjjal – és nagyon gyorsan, mert eladó /is/ vagyok, és a másik fényképezőm elromlott, növény idény van, fotóznom kéne) - , nem kérte ki magának a „kívánságlistámat”, e helyett udvariasan/kedvesen válaszolt, hogy természetesen elküldi, és amint átér az utalás, másnap postázza. Ez a levélváltás tegnap volt. Azonnal utaltam, és én nem tudom, hogy csinálta, de ma kora-délután meghozta a futár a csomagomat (650,- Ft.-os postaköltségért!!), benne a megkímélt, takaros kis ketyerével.
Mikor még azt hittem, hogy a postázási kérésem miatt mérgében bekap, cserében felajánlottam neki, hogy nézzen be az eladói oldalamra, és növényeimből, magvaimból grátisz (postaköltség fejében) küldök neki.
A válasz nagyon udvarias volt, köszöni, de nem kéri az ajándékot, semmi probléma hogy nem vettem észre a személyes átvétel kizárólagos lehetőségét – van ilyen, emberek vagyunk….

Elájulok… komolyan! Azt hittem, ilyen ember nincs már nincs is a világon. ohmy.gif dntknw.gif
zejopy
Na azért ezt megosztom, határozottan a regisztráció nélküli vásárlók mellett szólva.
A partner délután negyed háromkor ütötte le a cuccot, azonnal válaszolt. Este megírtam az utalási adatokat, fél órán belül megérkezett a válasz, hogy nem tud utalni, csak nagyon körülményesen, ha lenne jobb megoldás, akkor szívesen venné, de ha nincs akkor elintézi (!!!). Remélem vettétek. Jelezte, hogy gondja van, de hajlandó lett volna. Természetesen az alternatív megoldást javasoltam, de azt gondolom, sok rutinos zöld példát vehetne a gyorsaságáról, az együttműködéséről és a kommunikációs képességéről.

Azt hiszem, és ezt nagyon komolyan mondom, hogy ez a réteg egy komoly, normális, kulturált vásárlóerőt képvisel, akik között semmivel sem több a kritikus eset, mint a "megszokott formációban".
98tomcsa
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, hiszen annyi negatív krítika érte a vaterát a nem ellenőrzőtt felhasználókkal kapcsolatban.
Tegnap este regisztrált, majd leütött nálam egy terméket, 3 perc múlva már e-mailben kérte az utaláshoz az adatokat. És ma már rajta volt a számlámon a pénz.
Nekem sokszor rutinos ellenőrzőtt felhasználókkal nem megy ilyen villámgyorsan a lebonyolítás.
zejopy
IDÉZET(98tomcsa @ 2012-10-29 19:38) *
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, hiszen annyi negatív krítika érte a vaterát a nem ellenőrzőtt felhasználókkal kapcsolatban.
Tegnap este regisztrált, majd leütött nálam egy terméket, 3 perc múlva már e-mailben kérte az utaláshoz az adatokat. És ma már rajta volt a számlámon a pénz.
Nekem sokszor rutinos ellenőrzőtt felhasználókkal nem megy ilyen villámgyorsan a lebonyolítás.

blush2.gif Óóó, én vagyok az előtted szóló. nature.gif
Amúgy gáz van, nem kicsi. Belém bújt már megint a kis devil.gif Nem tudom, hogy történt, egyszer csak azt vettem észre, hogy nagyon jó kedvem van.smile.gif
Kéne valamit rosszalkodni. bomb.gif
vidaeff
Nem akármilyen értékelést írt Mary Poppins zejopynak. Öröm lehet ilyet olvasni. Persze ezt nem adják ingyen, keményen meg kell dolgozni érte. good2.gif
zejopy
IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-16 13:15) *
Nem akármilyen értékelést írt Mary Poppins zejopynak. Öröm lehet ilyet olvasni. Persze ezt nem adják ingyen, keményen meg kell dolgozni érte. good2.gif

blush2.gif Nagyon köszönöm. Teljesen zavarba jöttem, amikor olvastam. Hirtelen azt hittem nem is rólam van szó.
Kétségtelen, hogy a partner nagyon kellemes, rugalmas, kommunikatív és egyáltalán. Szóval tényleg ilyen vevőt kívánok mindenkinek.smile.gif
zejopy
A partnerem neve: EFERI
Ezt az értékelést kaptam tőle: "Kivételesen korrekt eladó. Minden rendben ment."
Én már nem emlékeztem, miért vagyok kivételesen korrekt, mert jó sok minden történt velem azóta.
A postafiókomban pedig egy levél lapult:
"Kedves Viktória!
Köszönettel nyugtázom a könyvet, megkaptam. Meglepve láttam, hogy a postaköltség vagy 300 forinttal magasabb lett a jelzettnél. A különbözetet átutaltam.
Üdvözlettel: .... Ferenc"

"Kedves Ferenc!
Nagyon köszönöm.
A Vatera szabályzata szerint akkor sem kérhetünk többet a terméklapon megjelölt összegnél, ha ténylegesen több a vége.smile.gif
Köszönöm a korrekt hozzáállást.
Minden jót kívánok: Viktória"

Mert jó érzés, amikor emberszámba veszik az eladót is.smile.gif
Mindenkinek hasonló partnert kívánok.
vidaeff
IDÉZET(zejopy @ 2013-04-30 14:13) *
A partnerem neve: EFERI
Ezt az értékelést kaptam tőle: "Kivételesen korrekt eladó. Minden rendben ment."
Én már nem emlékeztem, miért vagyok kivételesen korrekt, mert jó sok minden történt velem azóta.
A postafiókomban pedig egy levél lapult:
"Kedves Viktória!
Köszönettel nyugtázom a könyvet, megkaptam. Meglepve láttam, hogy a postaköltség vagy 300 forinttal magasabb lett a jelzettnél. A különbözetet átutaltam.
Üdvözlettel: .... Ferenc"

"Kedves Ferenc!
Nagyon köszönöm.
A Vatera szabályzata szerint akkor sem kérhetünk többet a terméklapon megjelölt összegnél, ha ténylegesen több a vége.smile.gif
Köszönöm a korrekt hozzáállást.
Minden jót kívánok: Viktória"

Mert jó érzés, amikor emberszámba veszik az eladót is.smile.gif
Mindenkinek hasonló partnert kívánok.

Jó lehet ilyen rendes emberrel összefutni. smile.gif
zejopy
IDÉZET(vidaeff @ 2013-04-30 17:35) *
Jó lehet ilyen rendes emberrel összefutni. smile.gif

Nagyon időszerű volt, mert nekimentem végül a portásnak, nem bírtam tovább lenyelni, a hetek óta tartó fintorgásait, annyira kiakadtam, hogy mindenem remegett, annyira felhúzott. Kicsit kisebb lenne az önfegyelmem, istenbizony megütöttem volna. Nehogy már a lekvár keverje a nagymamát basszus. Kissé helyretettem a dolgokat.biggrin.gif Azt hiszem, jó, ha mindenki a méltó helyére kerül. Köszönök, udvarias vagyok, mindent megköszönök, ő meg bugris. Na visszamentem a termembe és ezt a levelet kaptam.smile.gif Gondolhatod, hogy mindjárt kisimultam. rolleyes.gif
suzukimaruti
Igazán nem szoktam előre értékelni de ez a vevő megérdemelte.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=7020454
zejopy
Jó volt. Nem vette alapból "járnekem"-nek a gesztust (előre küldtem a cuccot - most ne szóljon senki semmit nono.gif ), megköszönte és általában is beszélt.
Olyan jó volt, mert most csak a rosszra fókuszál mindenki, és szeretem látni, ha valaki észreveszi és értékeli az apró dolgokat.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=706204
svejku
Régóta nem volt itt senki, de Ő megérdemli, hogy postoljam.
1 forintért nyertem egy kis söralátét pakkot, amin még kiemelés is volt...
Még variáltam is, hogy melyikeket nem kérem, hogy olcsóbb legyen a posta. rolleyes.gif
De abszolút partner volt, kedves, készséges, gyors és rugalmas.
Nem mindennap találkozni ilyennel, meg is dicsértem, és még Ő volt hálás. good2.gif

okzolika
Csak szuperlatibuszokban tudok írni trudi113 felhasználóról!
A leütött terméket becsomagoltam és kiderült, hogy jóval több lett a postaköltség,
mint amit ő átutalt nekem. Ezek után ma reggelre utalt kérés nélkül egy kis kárpótlást hozzá.
Az ilyen üzletféllel szerintem öröm üzletelni! Köszönöm még egyszer neki!
vidaeff
Jó estét! smile.gif

Nem akarom magam fényezni, mert ehhez a gyorsasághoz partner is kellett. Múlt óra 55-kor kérdeztem és már meg is alkudtunk, sőt utaltam. Bár minden így menne. good2.gif
zejopy
IDÉZET(vidaeff @ 2014-10-07 20:10) *
Jó estét! smile.gif

Nem akarom magam fényezni, mert ehhez a gyorsasághoz partner is kellett. Múlt óra 55-kor kérdeztem és már meg is alkudtunk, sőt utaltam. Bár minden így menne. good2.gif

Most akkor magadat, vagy őt hoztad? Te figyu! Bizonyos esetekben a gyorsaság kényelmetlen ám.tongue.gif
vidaeff
IDÉZET(zejopy @ 2014-10-07 20:59) *
Most akkor magadat, vagy őt hoztad?

Mondjuk úgy, magát a helyzetet. Sosem szerettem a tötymörgést semmiben. Gyorsan, lendületesen, pörgősen, durr bele a közepébe! good2.gif Persze csak a józan észhatáráig.
IDÉZET(zejopy @ 2014-10-07 20:59) *
Te figyu! Bizonyos esetekben a gyorsaság kényelmetlen ám. tongue.gif

Így van: ha gyorsan kerékpározok, (20-25 km/h felett) az bizony nekem már kényelmetlen és még milyen fárasztó. biggrin.gif
zejopy
IDÉZET(vidaeff @ 2014-10-07 21:13) *
Így van: ha gyorsan kerékpározok, (20-25 km/h felett) az bizony nekem már kényelmetlen és még milyen fárasztó. biggrin.gif

Többek között.biggrin.gif
Ealmarium
ligi_a_hu felhasználótól vettem egy órát 500 forintért (nem nagy összeg) . Működőnek hirdette, és elem nélkül küldi (érthető). Kifizettem, megkaptam, elvittem elemet tetetni bele, kiderült, hogy nem jó, nem éri meg megjavíttatni. Megírtam az eladónak. Másnapra visszautalta a pénzt, postaköltséggel együtt. PÉLDAMUTATÓ! Nem nagy összeg, de ilyenekkel alapozódik meg a bizalom (sót, ha lehetek egy kicsit szentimentális: a hit, hogy vannak becsületes emberek.)
NetbookTabletAkcio
Sziasztok!

Én is hoztam egy felhasználót, aki igazán megérdemli a helyét itt.

Nem ellenőrzött vásárló, kérdezett egyet, vásárolt, és mire másnap reggel a rendelés visszaigazolást kiküldtem, a számlán volt a vételár + postaköltség. Sok ilyen vevőt kívánok mindenkinek! smile.gif

A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.