Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: ágynemű liliom321
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Lakás és iroda
Alscher
Ezév nyár elején (júniusban) kolleganőimmel „összeálltunk” és megrendeltünk liliom321-től 9 garnitúra különböző ágyneműt, ebből én 3 garnitúrát vittem haza. A szállítással nem volt gond, azt kaptuk, amit szerettünk volna. LÁTSZÓLAG! Ugyanis sajnálattal tapasztalom, hogy az ágyneműk minősége borzalmas!!!!!!!! A varrásnál mind foszlik szét, nagyon csúnyán vannak megvarrva! Az egyik garnitúrán már kibontáskor látszott, hogy mindkét paplanhuzat a hosszában végig szálhibás, nem is bírt két mosásnál többet! A másik garnitúra lepedője első mosás után mállott szét, ahogy feküdt rajta a férjem két éjszakát. A harmadik garnitúrát még nem próbáltuk ki, de nincsenek illúzióim…
Értem én, hogy olcsó volt, de ez nem jelenti azt, hogy két-három mosással gyakorlatilag a kukába lehet tenni az összeset (ja, nem, bocs, a macska alá jó lesz télen).
ÖSSZEFOGLALVA KIDOBTAM AZ ABLAKON TÖBB, MINT 9.000 FT-OT!!!!! EZ SZÉGYEN!!!!!!!
Ezúton szeretném mindenkivel megossztani: NE VÁSÁROLJATOK liliom321-től ágyneműt, vagy legalábbis jól gondoljátok végig!
Az ilyen áruk a Vatera hirnevét is rontják, nem beszélve az eladó minősítéséről.
VateraBenz
IDÉZET(Alscher @ 2011-09-05 12:35) *
Ezév nyár elején (júniusban) kolleganőimmel „összeálltunk” és megrendeltünk liliom321-től 9 garnitúra különböző ágyneműt, ebből én 3 garnitúrát vittem haza. ...

Ettől az eladótól ezen a néven ön nem vásárolt semmit sem.
leva13
Az én nevem alatt történt a fenti közös rendelés. Én is három garnitúrát kértem. Valóban minősíthetetlen a varrás. Egy sima varrás tartja össze a két felét a huzatnak, elszegve nincs, foszlik az anyag széle, csak befordítva, színén merem mosni, hátha így tart egy darabig. A zipp-zár mellett már több szakadás keletkezett abban az egy varrásban is. Én is még csak két garnitúrát vettem használatba, illetve a harmadikból a párnahuzatokat. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy kibontás után azonnal dobtam be a gépbe egy mosásra, és a minőségi problémák, csak ezt követően derültek ki. Visszaküldeni már nem tudtam. A képen "100% pamut" látszik, nos nem 100 % benne a pamut.
VateraBenz
IDÉZET(leva13 @ 2011-09-06 13:56) *
Az én nevem alatt történt a fenti közös rendelés. Én is három garnitúrát kértem. Valóban minősíthetetlen a varrás. Egy sima varrás tartja össze a két felét a huzatnak, elszegve nincs, foszlik az anyag széle, csak befordítva, színén merem mosni, hátha így tart egy darabig. A zipp-zár mellett már több szakadás keletkezett abban az egy varrásban is. Én is még csak két garnitúrát vettem használatba, illetve a harmadikból a párnahuzatokat. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy kibontás után azonnal dobtam be a gépbe egy mosásra, és a minőségi problémák, csak ezt követően derültek ki. Visszaküldeni már nem tudtam. A képen "100% pamut" látszik, nos nem 100 % benne a pamut.

Ez esetben miért nem adott az eladónak negatív értékelést?
Bobo13
Szeretnék én is hozzászólni az ágyneműs eladásokhoz, sajnos nagyon nagyon el kell olvasni az értékeléseket, ezek az ágyneműk
semmit nem érnek, még azt a fix árat sem, amit kérnek érte, sokan persze még licitálnak is, s talán a megdöbbenés akkor éri a kedves
vevőt amikor megkapja az árut. Sajnos sokan azt sem tudják mit árulnak, arra sem tudnak választ adni, hogy a termék mennyi gr/m2-s,ha
ezt legalább jeleznék a termékük mellett, akkor a kedves vevő tudná, hogy az az anyag mennyire vékony vagy vastag, sok esetben a műszál-pamut arányt sem tudják megmondani.
Ezek az ágyneműk a budapesti piacokon mind fellelhetők, sőt minden kínai üzletben, s ha valakinek még tetszik akkor jutányosabb áron ezeken a helyeken megveheti.
Sok félrevezetés történik, kevés az a korrekt eladó aki pontos precíz választ ad.
Valamilyen módon szűrni kellene, hogy ne csapják be egymást az emberek, nem elég a negatív értékelés, mert ha azt adnak, akkor nyomdafestéket
nem tűrő megjegyzéseket tesznek egymásra, ezt pedig nem szabadna megengedni.
Keri811
Ez egy régi bejegyzés,de a téma örökzöld, ágyneműt már nem vásárolok itt, plédet,takarót sem - most már egészen biztosan. Nem szoktam fórumokra írni,név szerint sem, csak általánosságban, nekem is elég drága mulatság volt. Silány,műszálas,hideg és csúszós plédet kaptam, a terméklapon meleg,wellsoft,plüss takaró szerepelt,sajnos többször jártam így,hogy a terméklapon nem volt feltüntetve,milyen a termék valójában. Másoknak sem ajánlom,hogy ágyneműt,takarót itt vásároljanak,mindig személyesen és alapos átnézéssel.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.