Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: hibás, sérült ruha
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Divat, ruha
mexxmen
Így még nem jártam...
Megvettem egy pólót, és a strasszok fele le van potyogva, sőt még potyognak folyamatosan, így használhatatlan!!
A termékleírásban nem volt benne!! Mivel sima levélként kértem, így előre kérte az értékelést. Pozitívot adtam, miközben erősen negatív!!!
Nem ajánlom!!!
lengyel_gergo felhasználó!!!
mexxmen
Még ő adott negatív értékelést. ohmy.gif Ilyenkor nem tudja valaki, hogy mit lehet tenni?
Előre is köszönöm!
VateraBenz
IDÉZET(mexxmen @ 2011-09-25 16:15) *
Még ő adott negatív értékelést. ohmy.gif Ilyenkor nem tudja valaki, hogy mit lehet tenni?
Előre is köszönöm!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.
galambom1
IDÉZET(mexxmen @ 2011-09-16 12:56) *
Így még nem jártam...
Megvettem egy pólót, és a strasszok fele le van potyogva, sőt még potyognak folyamatosan, így használhatatlan!!
A termékleírásban nem volt benne!! Mivel sima levélként kértem, így előre kérte az értékelést. Pozitívot adtam, miközben erősen negatív!!!
Nem ajánlom!!!
lengyel_gergo felhasználó!!!

én is jártam így a vaterán. olyan vadiúj ágynemű huzatot vettem olcsón több részest, hogy 3-4 nap használat után szakadozott szanaszét. tehát selejt árut árul az akitól én vettem. sajnos sok selejtet áruló ember van itt a vaterán.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.