Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: észrevétel A Kategóriáról
Vatera.hu Fórum > Általános > Kategóriák
Tundi73
Sajnos szomorúan tapasztalom hogy ha beírok a keresőbe egy terméket (Pl: wayteq) akkor bedob 4 oldal találatot és ebből 3 és fél a Grando hirdetése és csak fél oldal a magán jellegű.Sajnos ezt nagyon sok kategóriánál tapasztaltam. Hát erről szól a Vatera????
TROMF21
IDÉZET(Tundi73 @ 2012-09-09 21:11) *
Sajnos szomorúan tapasztalom hogy ha beírok a keresőbe egy terméket (Pl: wayteq) akkor bedob 4 oldal találatot és ebből 3 és fél a Grando hirdetése és csak fél oldal a magán jellegű.Sajnos ezt nagyon sok kategóriánál tapasztaltam. Hát erről szól a Vatera????

Én is azt tapasztalom, hogy az a GRANDO lassan mindent elborít! Hamarosan olyan lesz a VATERA mint a többi online műszaki áruház, amiből tizenkettő egy tucat.
svejku
IDÉZET(TROMF21 @ 2012-09-11 14:05) *
Én is azt tapasztalom, hogy az a GRANDO lassan mindent elborít! Hamarosan olyan lesz a VATERA mint a többi online műszaki áruház, amiből tizenkettő egy tucat.

A részletes keresőben be kell jelölni, hogy csak vatera és teszvesz termékek. Ennyi.
TROMF21
IDÉZET(svejku @ 2012-09-11 14:14) *
A részletes keresőben be kell jelölni, hogy csak vatera és teszvesz termékek. Ennyi.

Nem hosszú árulista olvasása a problémám.
Azt hiszem félre értettél.
A gondom az a nyomúlós, vadi új árudömping, ami szerintem idegen a VATERA eredeti
szellemétől. De hol van az már!
Tundi73
IDÉZET(TROMF21 @ 2012-09-11 22:15) *
Nem hosszú árulista olvasása a problémám.
Azt hiszem félre értettél.
A gondom az a nyomúlós, vadi új árudömping, ami szerintem idegen a VATERA eredeti
szellemétől. De hol van az már!

Tökéletesen látod a téma lényegét! Miért nem maradhat meg az egyszerű embereknek a Vatera?
zejopy
IDÉZET(Tundi73 @ 2012-09-13 21:03) *
Tökéletesen látod a téma lényegét! Miért nem maradhat meg az egyszerű embereknek a Vatera?

Igen, így van. Tökéletes hozzáállás. Elég egyébként az a felhasználói létszám, ami pár éve volt itt. Nem kell növelni a vásárlóerőt, nem kell másoknak lehetőséget biztosítani. Csak azok lehessenek itt eladók, akik a mi elképzeléseinkbe beleférnek. Az új dolgok, ha nem tetszenek, akkor tüntessük el, ne is biztosítsunk lehetőséget azoknak, akik másképpen is szeretnének vásárolni/eladni, mint ahogy mi megszoktuk.
Magyarul, ha az én kedvenc ruhadarabom egy halványzöld klottgatya, akkor követelem, hogy mindenki azt húzzon. Ha én ezt a klottgatyát a sarki fűszeresnél szerzem be, akkor követelem, hogy mindenki ott vegye meg, és a Tesco-t zárják be azonnal, mert nem szeretem a nagy boltokat. Az véletlenül sem lehetséges, hogy én megveszem a sarki fűszeresnél a gatyát, jót beszélgetek közben, egy másik ember meg a Tesco-ban vegye meg ugyanazt. Az pedig végképp felháborító, ha az a klottgatya nem halványzöld, hanem neonkék.
Bobo13
IDÉZET(Tundi73 @ 2012-09-13 21:03) *

- Ne felejtsd el, hogy egy szolgáltatást veszel igénybe némi pénzért, és ezt a vateránál bárki igénybe veheti.
Az üzletben is kiszolgálnak bárkit, nincs megkülönböztetés, hogy a te fejeden balra vagy jobbra áll a választék.
RedMacska
Jó lenne ha valaki felismerné a vateránál, hogy már van (újra) sony telefon is nem csak sonyericsson és kapna külön kategóriát...
Azaz sonyericsson már lassan 2 éve nincs ....
www.wikitech.hu/mobil/2011/10/27/megszunt-a-sony-ericsson/
VateraKategoriak
IDÉZET(RedMacska @ 2013-10-21 06:51) *
Jó lenne ha valaki felismerné a vateránál, hogy már van (újra) sony telefon is nem csak sonyericsson és kapna külön kategóriát...
Azaz sonyericsson már lassan 2 éve nincs ....
www.wikitech.hu/mobil/2011/10/27/megszunt-a-sony-ericsson/

Kedves RedMacska!

Köszönjük szépen az észrevételt, továbbítjuk az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.