Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Moncsicsis ágyneműhuzatot Keresek
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Baba - Mama
ronaldinha
Moncsicsis ágyneműhuzatot keresek kizárólag a következő mintával:
Moncsicsi ül kezében vagy virág vagy lufik vagy papírsárkány vagy építőkockák közt ül.
ZsofiaSz
IDÉZET(ronaldinha @ 2012-10-21 15:57) *
Moncsicsis ágyneműhuzatot keresek kizárólag a következő mintával:
Moncsicsi ül kezében vagy virág vagy lufik vagy papírsárkány vagy építőkockák közt ül.

Kedves Ronaldinha!

Azt hiszem nekem van ilyen. Megvan a paplanhuzat és a kispárna huzat, a nagypárna sajnos nincs. Mivel egy kb. 30 éves darabról van szó, kissé kopott, de egyébként jó állapotban van. Már elég régen adtad fel a hirdetést, nem tudom, aktuális-e még. Ha igen, akkor küldök képet is, hogy biztosan be tudd azonosítani, ilyet keresel-e.
Herdusster
IDÉZET(ZsofiaSz @ 2013-03-17 23:33) *
Kedves Ronaldinha!

Azt hiszem nekem van ilyen. Megvan a paplanhuzat és a kispárna huzat, a nagypárna sajnos nincs. Mivel egy kb. 30 éves darabról van szó, kissé kopott, de egyébként jó állapotban van. Már elég régen adtad fel a hirdetést, nem tudom, aktuális-e még. Ha igen, akkor küldök képet is, hogy biztosan be tudd azonosítani, ilyet keresel-e.

Engem is érdekelne! Ha meg van még, akkor kérlek jelezz. Köszönöm
ronaldinha
IDÉZET(ZsofiaSz @ 2013-03-17 23:33) *
Kedves Ronaldinha!

Kedves ZsofiaSz!

Csak most néztem meg a hirdetésemet. Már kezdtem lemondani róla.
Még aktuális. Meg van még?
Nem számít, hogy kopott. Lényeg, hogy van. A kislány nagyon örülne neki.

A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.