Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Hogy érdemes Eladni Tankönyveket?
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Könyvek, újságok
dorina93
Sziasztok!

A napokban úgy döntöttem, hogy megválnék a megmaradt általános iskolás és gimnáziumi tankönyveimtől.

Azonban elgondolkoztam, hogy hogyan is lenne érdemes eladni őket? Darabonként vagy pedig osztályra lebontva (pl. 8. osztályos könyvek...stb)?
Második esetben úgy gondoltam el, hogy vannak megmaradt üres füzetek is, átlátszó borítók is, azokat is elosztanám a csomagokhoz.

Mindkét esetben 1 forintról indulna mindegyik aukció.

A válszokat előre is köszönöm.
VateraBenz
IDÉZET(dorina93 @ 2014-08-03 16:19) *
Sziasztok!

A napokban úgy döntöttem, hogy megválnék a megmaradt általános iskolás és gimnáziumi tankönyveimtől.

Azonban elgondolkoztam, hogy hogyan is lenne érdemes eladni őket? Darabonként vagy pedig osztályra lebontva (pl. 8. osztályos könyvek...stb)?
Második esetben úgy gondoltam el, hogy vannak megmaradt üres füzetek is, átlátszó borítók is, azokat is elosztanám a csomagokhoz.

Mindkét esetben 1 forintról indulna mindegyik aukció.

A válszokat előre is köszönöm.

Szerintem darabonként. Folyamatosan változnak az előírt tankönyvek, egyben a pár évvel ezelőtti csomag már senkinek sem lenne jó.
Talán egyesével még némelyik gazdára találhat.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.