Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Divat, ruha
Vatera.hu Fórum > Általános > Kategóriák
Oldalak: 1, 2, 3
Vatera Kategóriák
Kedves Vaterások!

Tájékoztatni szeretnénk Önöket, hogy többek kérésére a „Divat, ruha” főkategórián belül további bontására, alkategóriák bővítésére kerül sor, amihez szeretnénk kérni az Ön segítségét is.

Létrehoztuk a „Divat, ruha” kategória elsődleges tervezetét, melyet a következő link segítségével tölthetnek le:
<a href="http://www.vatera.hu/download/divat.xls">http://www.vatera.hu/download/divat.xls</a>

Az új struktúra kialakításának tervezett időpontja 2006. július 20.

Kérjük Önöket, hogy osszák meg velünk véleményüket, mondják el javaslataikat az új struktúrát illetően!

Köszönünk minden kedves segítséget!
Gyáfrás Zoltán és a Vatera csapata
kategoria@vatera.com
kisskati
Fejlesztő csapat!

Átnéztem a tervezetet, nekem - személy szerint- elég részletesnek tűnt.
nagyon díjazom az ötlete és egyet is értek vele.
Szerintem így teljesen rendben van!

C.Katalin
kisskati
Sztem: a legelején külön lehetne új és használtra választani. A harisnya,zokni kategóriában nem egyértelmű az 1-4 besorolás. (zokni lábméretre méreteződik, harisnya 5,6-os is van) nem osztanám tovább ezt a kategóriát. Összességében tetszik.
kisskati
OPPÁ!!! kettő van belőlem? én csak a másodikat írtam!!!! KissKati
kisskati
C.Kati! Kérlek ne írj a nevemben, megnéztem a személyes adatlapot, ez valóban ÉN vagyok!!!!!
endre.
Kedves Zoltán,Vatera csapata!
Szerintem a legfontosabb,hogy már az elején osszátok két részre:
EREDETI ill. HAMISÍTVÁNY !!!!
A második kérésem:
aki az eladandó termék márkáján kívűl bármilyen más márkanevet felsorol a terméklapján,azonnal kerüljön végleges kizárásra!!!!
A mostani helyzetben NEM LEHET HASZNÁLNI a termékkeresőt!!!!
Ez így gusztustalan,ill. unfair!!!
Endre
calima
Sziasztok,

na véééééégre! smile.gif Nagyon szuper, gondolom mindenki örül ennek a részletezésnek. Tudnátok egy alkategóriát létrehozni mind a férfi, mind pedig a női kategóriában, hogy "RUHACSOMAGOK". Itt arra gondolok, hogy akár új, akár használt ruhát sokszor hatékonyabban lehet értékesíteni egyben (tehát pl.: 3 db. különböző márkás póló vagy ilyesmi)Nagyon hálás lennék.

Köszönöm még 1 x, üdvözlettel: calima
Tóth Attila
Én személy szerint hiányolom a gyermekruha rovatot. Ide a 3-18-as korosztály ruhái tartoznának, amik nem nyomhatók bele a babaruha csoportba. Köszi
Katus76
Szia!

Igen, én is láttam de fogalmam sincs hogy rakta be a te neved alá!!!
Bocsi, de hogy írhattam volna a te nevedben?????
Nem dirett volt, nem hiszem hogy találkoztunk már egymással a vaterán!!
Mégegyszer bocsánat, természetesen leírom a véleményem mégegyszer remélem nem a te neved alá fogja rakni!

Kata
Katus76
Sziasztok! ( vatera fejlesztő csapat )

Nagyon jó ötletnek tartom hogy megosztjátok azt a kategóriát! :-)

A FEHÉRNEMŰ rovatnál lehetne egy KOMPLETT kategória is, mert külön van melltartó és külön a többi, de személy szerint nekem sok új komplettem van fenn!!

Katus76
gilinggalangi1
Üdvözlök mindenkit!

Személy szerint örülök a nagyobb kategória választéknak.
Mivel, báli és esküvőiruhákat próbálok értékesíteni és azok kiegészítőit.
Az alkalmi rovat alatt a kosztüm kabáttól kezdve mindenféle polók és egyébb alkalminak nem mondható ruhatermék is bekerült ebbe a csoportba. Örömmel látom, hogy lessz egy kimondottan estélyiruhás csoport amibe még az esküvőiruha belefér.
Bár ha lehetséges akkor jó volna egy esküvőiruha csoport is.
gilinggalangi1
"az elözőfolyt."
A kellékek rovathoz, még a kesztyűket is bele venném.
A kalap mellé zárójelbe /Fejdíszek/.
A külön gyerekruha rovat tényleg hiányzik. Nagyon sokan vannak akik csak a gyerekeknek akarnak venni valamit, miért keljen az egész ruházatot ezért átböngészni?
Gondolom nem lenne akkora megterhelés ha nyítnátok egy plussz kategóriát.

Kösszi, hogy megkérdeztetek.
Üdv gilinggalangi1
marhabab
a) sokan vagyunk a vaterán, akik a határozottan teltebb, magyarán kövér kategóriába tartozunk. az jó ötlet, hogy egy-két helyen bejelöltétek a méreteket, de még jobb lenne, ha csinálnátok egy moletti alcsoportot. határozottan idegesítő végiglapozni mindent oldalt, hogy megfelelő méretű ruhaneműt találjak, szívesebben mennék fel egyből a moletti (44-es mérettől a king-kong size-ig) oldalra. persze ebben az esetben itt is meg kell csinálni a további kategóriákat.
cool.gif fölöslegesnek tartom a len-nel kezdődő kategóriákat. tele fogják nyomni mindenfélével, ami csak egy kicsit is hasonlít a lenhez. az anyagot meg lehet adni a leírásban is.
c) a gyerekruha kategória fontos, korosztályra bontva, célirányosan

üdv/kj
Cicamica013
Teljes mértékben támogatom az ütlete. Szerintem is sokkal jobb lenne, ha lenne egy olyan kategória a "Divat, ruha"-n belül, ahol kifejezetten molett emberekre való ruhadarabokat lehetne feltenni. Így nem kell minden egyes ruhánál megnézni valyon hanyas lehet.
gaborgulya
A ruha fogasoknak kellene kategoria, talán együtt a válfákkal. Az unisex/egyéb között többfélét is kínálnak.
gaborgulya
Csukló pántból is sokat kínálnak, jó lenne neki külön kategoria.
gaborgulya
Divat, ruha kategoriában és a "Főoldal > Egyebek > Kellékek" között is sokféle kulcstartót kínálnak. Jó lenne úgy kategorizálni, hogy egy helyre kerüljenek.
megapasi
Jólenne ha tudna valaki válaszolni nekem arra,hogy kivel kéne beszélni arról hogy legyen olyan alcim hogy Extra méretü ruházat!Mert szerintem az hiányzik a Divat ruha felsorolásaiból!Szükség lenne rá!
Már látom hogy kinek kellene irni!:)
Dominika1
Kedves Vatera!!!

Olyan jó volna egy kamaszrészleg!!!!!!
Hiszen a gyermekbe már nem fér be, a felnőtt férfiba még nem fér be. Illetve a ruhák esetében is más-más a méret és a besorolás!
Így nehéz vennem és eladnom is a 167 cm-es kamasz kisfiam után.

lécci,lécci,lécci!!!
pferde
Éppen a héten listáztam egy szívószálas poharat. Ez gyerekeknek (nagyobb babáknak) praktikus. Odáig eljutottam, hogy "Baba-mama", utána a "Hasznos babatartozékok", de az utolsó listaoszlopban egyetlen alkategóriát sem találni, ami ennek megfelelő, és sajnos "Egyéb" megjelölés sincs.
A következő a ruhafélék kategóriája, ahol az "Unisex" alkategória kijelölése után már nincs mód pl. egy farmernadrág, póló, v. pulóver megjelölésére, csak a "felsőruházat"-ot lehet bejelölni, cipőknél pedig csak az "Egyebek" marad. (Itt kérdezném meg, tulajdonképpen mit takar pl. a cipőknél, vagy akár a ruháknál a "Régi kategórizáltak"? rolleyes.gif )
Nekem feltöltéskor hiányzott pl. a "félcipő", a "szandálcipő" alkategória, a "halásznadrág" csak az "otthoni és sportos viselet" kategóriánál van, pedig azt hordjuk ma már simán utcán is. A "Női"- "nadrág" után nincs lehetőség "bermuda" bejelölésre, pedig ez divat egy jó ideje. Ismét egy kérdés - gondolom néhány vevőnek sem világos: milyen is az a 3/4-es v. 7/8-os nadrág? Inkább kabátokat szokás így jelölni. Ott viszont éppen ilyen meghatározás nincs.
Hirtelen ezek jutottak eszembe. Sajnálom, hogy nem írtam össze feltöltéskor milyen alkategóriákat hiányoltam, de ezentúl megteszem, ha erre igény van, és segít.
Grobar
IDÉZET(gaborgulya @ 2007-04-28 12:24) *
Divat, ruha kategoriában és a "Főoldal > Egyebek > Kellékek" között is sokféle kulcstartót kínálnak. Jó lenne úgy kategorizálni, hogy egy helyre kerüljenek.

A kulcstartók az egyéb gyűjtemények kategóriában, ömlesztve vannak. Kellene egy kulcstartó kategória!
margareta77
Sziasztok!

Nekem az nagyon furcsa, hogy külön van egy "babaruha, gyermekruha" és egy "gyerekruhák" kategória.
Szerintem ezt valahogyan egybe kellene tenni, és azon belül leosztani esetleg.
Mert így pl. ha egy cipőt keres valaki, akkor mindkét kategóriát végig kell néznie, hiszen mindkét helyen fellelhetők a cipők. Eladóként meg az ember nem tudja, hogy épp melyik kategóriába tegye az adott gyerek cuccot.
Szerintem érdemes lenne itt egy kis rendszert csinálni és csak egy gyermekruhás kategóriát meghagyni.

Ami még nekem furcsa, az előttem szóló is jelezte már, hogy nem tudom, hogy mik azok a "Régi kategorizáltak".

Szerintem kellene egy kis frissítés a kategóriákra, ha van rá lehetőség. smile.gif

Klarci
Ma nagyon véleményezős napom van úgylátszik,ami azért nem szokásom,mivel az ötleteimet útálom kiadni.

Nekem az a véleményem,hogy agyon van kategorizálva az egész vatera.

Ez az eladóknak egyáltalán nem kedvez,mivel lecsökkenti a termék látogatottságát, ráadásul termékfeltöltéskor is csak túl és agyonbonyolítja az egész feltöltést.
Az agyonbonyolított feltöltésnél nagyobb a hibalehetőség,hogy az eladó nem megfelelő kategóriába teszi a termékét amivel hibát követ el és figyelmeztetést kap,másrészt ha nem megfelelő helyre tölti fel a terméket véletlen (mert a sok kategória közt már elveszik)akkor a vevő sem találja meg a keresett taerméket abban a kategóriában.Nem jön létre a biznisz(nincs jutalék),hamarabb eléri a 3 feketepontot az eladó (kitiltással jár és megint csak ugrik a jutalék.)Szóval...de nekem spec pont tökmindegy mit csesznek el a vaterán mostanság.
Sprinkler1
Tisztelt Vatera,Kedves Vaterázók!

Nem tudom ki hogy van vele, de a babaruha-gyermekruha kategóriában jobb volna először a méretre szűkíteni!
Hisz aki a gyermekére keres ruhát, inkább először méretre szűrne és a kiadott találatokat ízlése szerint tovább szűkíthetné.
margareta77
IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-08-18 15:02) *

Nem tudom ki hogy van vele, de a babaruha-gyermekruha kategóriában jobb volna először a méretre szűkíteni!
Hisz aki a gyermekére keres ruhát, inkább először méretre szűrne és a kiadott találatokat ízlése szerint tovább szűkíthetné.

Szerintem az egész ruhás részt át kellene módosítani, mert kissé összevisszaság van ott. wacko.gif
Sprinkler1
IDÉZET(margareta77 @ 2008-08-19 04:23) *
Szerintem az egész ruhás részt át kellene módosítani, mert kissé összevisszaság van ott. wacko.gif

Igen, maximálisan igazad van.
Sztem először a méret kéne ( nincs kedvem sokszor végigböngészni meg nyomkodni mindent), hiszen a méret adott és fix! Úgy nem vásárol az ember, hogy előbb a szín érdekli és vagy van 152-es méretben, vagy nincs.
Szóval méret után jöhetne fiú-lány-unisex kategória, aztán az hogy szoknya vagy nadrág stb... .Ez az én véleményem
Klarci
IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-08-18 15:02) *

Minek?Miért baj az hogy megnéz még mellett 20 melltartós is és lehet vesz kettőt pedig nem is akart venni eredetileg?
Sprinkler1
IDÉZET(Klarci @ 2008-08-27 00:28) *
Minek?Miért baj az hogy megnéz még mellett 20 melltartós is és lehet vesz kettőt pedig nem is akart venni eredetileg?

Hát én a babaruhánál tutira nem szeretnék melltartót venni... laugh.gif
De ne haragudj,(magas labda volt) félre a viccel!

Ha babaruhát keresek, mindenképp a méret a lényeg először. Mert ugye az adott egy tartományon belül, előre meg nem merek venni nagyobbat, hisz a fene se tudja, mikor mi lenne jó.
Ezért gondoltam hogy előbb méret, aztán az adott méreten belül kidobjon MINDENT ami abba beletartozik.
Vatera Kategóriák
Jelenleg a DIVAT,RUHA kategória átalakítása folyamatban van, aminek természetesen az a sajátossága, hogy a mindenkori automatikus frissítések során az éppen készen lévő átalakítások megjelennek élőben, és az azok után eszközölt módosítások mindig az éppen következő automatikus frissítéskor jelennek csak meg.

Mivel a CIPŐ, BAKANCS kategóriából lett a Lábbelik első kategóriája így teljesen érthető, hogy átmenetileg az addig oda feltöltött dolgok ott lesznek. Amint a Lábbeli kategóriák átstruktulása lezárult, a mozgatások is megtörténnek - mármint részben eleve folyamatban vannak - FELTÉVE, hogy az eladó nem úgy nevezte el a termékét, hogy "cukika cipike" és a megnevezés tartalmazza a méretet. Nincs kapacitásunk minden aukciót egyesével képileg-leírásilag összevetni most azzal ahová eleve sorolta az illető.... de igyekszünk. A DIVAT,RUHÁZAT kategóriában még csak a LÁBBELIK kerültek átalakításra. SEMMI EGYÉB - de minden folyamatban van, így átmenetelig megtörténhet, hogy egy-egy új méretkategória még nem látszik, vagy egy-egy alkategóriába még nem lehet feltölteni, de a frissítés után igen.

wink.gif TERMÉSZETESEN a KAMASZ RUHÁZAT kategóriában hamarosan lesznek további ruhadarabokra vonatkozó alkategóriák is, nem csak lábbelik.

A BABARUHÁBAN csakis babaruházat lesz - babaméretekre bontva - azaz 50-98 -as ruházat, 17-23-as cipőméret.
A GYEREK RUHÁZAT-ban gyerek méretek: - 104-140 -ig, cipő 23-35-ig
A KAMASZ RUHÁZAT -ban kamasz méretek: 146-176-os ruhák, cipő: 35-44

A FÉRFI és a NŐK kategóriákban lesznek EXTRA MÉRETEK is.

Köszönjük a türelmet!
Sprinkler1
Kedves Vatera!!!

Annyira király, hogy méret szerint rendeztétek!!!!!!!!!!
KÖSZÖNÖM!!!!
Vatera Kategóriák
IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-17 18:13) *
Kedves Vatera!!!

Annyira király, hogy méret szerint rendeztétek!!!!!!!!!!
KÖSZÖNÖM!!!!

: rolleyes.gif Igyekszünk!

Sprinkler1
Kedves Vatera!

Még egy apróság....

Hogy lehet az, hogy pl a női ruhák között szerepel a nadrág kategória, a kamasz és gyaermekruháknál meg nem?

Szerintem kéne.... rolleyes.gif
salgabi
Miért nincs külön XXL-es kategória, ahol a nagyméretű ruhákat kínálók és keresők böngészhetnének? Javaslom a kategória felvételét.
Vatera Kategóriák
IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-19 07:55) *
Kedves Vatera!

Még egy apróság....

Hogy lehet az, hogy pl a női ruhák között szerepel a nadrág kategória, a kamasz és gyaermekruháknál meg nem?

Szerintem kéne.... rolleyes.gif

Egyébként van ott is! smile.gif

De mindezt pár napja leírtuk ebben a topicban a KÖZLEMÉNYEK-ben:

Jelenleg a DIVAT,RUHA kategória átalakítása folyamatban van, aminek természetesen az a sajátossága, hogy a mindenkori automatikus frissítések során az éppen készen lévő átalakítások megjelennek élőben, és az azok után eszközölt módosítások mindig az éppen következő automatikus frissítéskor jelennek csak meg.

Mivel a CIPŐ, BAKANCS kategóriából lett a Lábbelik első kategóriája így teljesen érthető, hogy átmenetileg az addig oda feltöltött dolgok ott lesznek. Amint a Lábbeli kategóriák átstruktulása lezárult, a mozgatások is megtörténnek - mármint részben eleve folyamatban vannak - FELTÉVE, hogy az eladó nem úgy nevezte el a termékét, hogy "cukika cipike" és a megnevezés tartalmazza a méretet. Nincs kapacitásunk minden aukciót egyesével képileg-leírásilag összevetni most azzal ahová eleve sorolta az illető.... de igyekszünk. A DIVAT,RUHÁZAT kategóriában minden folyamatban van, így átmenetelig megtörténhet, hogy egy-egy új méretkategória még nem látszik, vagy egy-egy alkategóriába még nem lehet feltölteni, de a frissítés után igen. Javasolt a Ctrl F5 megnyomásával frissíteni a személyes oldalt minden feltöltés, aukció újraindítás előtt, így az elmentett adatok, kategóriák is frissülnek.

wink.gif TERMÉSZETESEN a KAMASZ RUHÁZAT kategóriában hamarosan lesznek további ruhadarabokra vonatkozó alkategóriák is, nem csak lábbelik.

A BABARUHÁBAN csakis babaruházat lesz - babaméretekre bontva - azaz 50-98 -as ruházat, 17-23-as cipőméret.

Köszönjük a türelmet!
Vatera Kategóriák
IDÉZET(salgabi @ 2008-09-19 18:10) *
Miért nincs külön XXL-es kategória, ahol a nagyméretű ruhákat kínálók és keresők böngészhetnének? Javaslom a kategória felvételét.

Mint ezt már jeleztük már a KÖZLEMÉNYEK-ben, hamarosan lesz:

Mivel a CIPŐ, BAKANCS kategóriából lett a Lábbelik első kategóriája így teljesen érthető, hogy átmenetileg az addig oda feltöltött dolgok ott lesznek. Amint a Lábbeli kategóriák átstruktulása lezárult, a mozgatások is megtörténnek - mármint részben eleve folyamatban vannak - FELTÉVE, hogy az eladó nem úgy nevezte el a termékét, hogy "cukika cipike" és a megnevezés tartalmazza a méretet. Nincs kapacitásunk minden aukciót egyesével képileg-leírásilag összevetni most azzal ahová eleve sorolta az illető.... de igyekszünk. A DIVAT,RUHÁZAT kategóriában minden folyamatban van, így átmenetelig megtörténhet, hogy egy-egy új méretkategória még nem látszik, vagy egy-egy alkategóriába még nem lehet feltölteni, de a frissítés után igen. Javasolt a Ctrl F5 megnyomásával frissíteni a személyes oldalt minden feltöltés, aukció újraindítás előtt, így az elmentett adatok, kategóriák is frissülnek.

TERMÉSZETESEN a KAMASZ RUHÁZAT kategóriában hamarosan lesznek további ruhadarabokra vonatkozó alkategóriák is, nem csak lábbelik.

Köszönjük a türelmet!
Sprinkler1
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2008-09-20 11:06) *
Egyébként van ott is! smile.gif

HÁT ESKÜSZÖM NEM LÁTTAM!!!
De ezer bocsánat, így jár az, aki hiúságból nem csináltat szemüveget..... ohmy.gif unsure.gif rolleyes.gif

Klarci
Lesz olyan a személyes menüben hogy "Nem megfelelő kategóriába tett termék"?
watchhu
IDÉZET(Klarci @ 2008-09-22 20:16) *

Tippelni is lehet? Nem lesz.
annoying
Sziasztok!

Észrevételeim:
- tetszene, hogy több kategóriára van bontva a Divat/ruha
- nagyon jó ötlet a méretenkénti alkategóriák létrehozása....

CSAK: nem működik rendesen a rendszer.
Pld. van egy rövid pólóm, kiválasztom a Divat, ruha-női ruha- pólók, toppok, felsőrészt- mert ugye odavaló lenne.
Láss csodát, nem sikerül: ÉRVÉNYTELEN KATEGÓRIA

Hm.... próbáltam máshogy, de mindenképp a pólók, toppokba akartam, mert oda való lenne. Sikertelen.... sad.gif

Végeredmény: beraktam a pulóverekhez, mert oda sikerült.... dry.gif

Konklúzió: Soha nem lesz rendbe, ha rossz a rendszer, és az ember lánya hiába igyekszik rendben tartani (jó, nem kellett volna a pulcsikhoz pakolnom, de akkor nem tudom sehogy felrakni, mert sehová nem fogadta el....)

Járjatok már utána.
Köszönöm, nekem fontos lenne. rolleyes.gif

Üdv. Andi
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(annoying @ 2008-09-24 18:19) *
Sziasztok!
Észrevételeim:
Pld. van egy rövid pólóm, kiválasztom a Divat, ruha-női ruha- pólók, toppok, felsőrészt- mert ugye odavaló lenne.
Járjatok már utána.
Üdv. Andi

Kedves annoying!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kolléga felé.
pferde
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2008-09-20 11:08) *
Köszönjük a türelmet!

Nincsmit. Mert már elfogyott. sad.gif Tenném fel aukcióra a téli ruhákat. 8 tételt listáztam ma, kb. annyi idő alatt, mint ezelőtt 80-at. sad.gif
Fejem belefájdult ebbe a 2-3 órába! Így nem lehet itt dolgozni. Nyolc tételt keserves kínok között felerőszakoltam (többségüket csak a nem megfelelő kategóriában fogadta el a lap, és tudtam elküldeni), és természetesen majd az automatikus újraindításkor kereshetem megint a kategória-kavalkádban a megfelelőt. A kilencediket semilyen formában nem fogadta el. Közel egy órát játszadoztam egy tétellel, nem akartam feladni, de nem ette meg a nyavajás rendszer. sad.gif
Bonyolult, illogikus, kacifántos, átláthatatlan, időigényes, iszonyatosan fárasztó így a terméklistázás.

Én a végsőkig kitartottam a Vateránál, szerettem itt eladni (vásárolni), de lassan tényleg feladom. Mert mostanra már nem csak nehéz, bonyolult, de tényszerűen lehetetlen a helyzet.

Hatalmasat csalódtam.
salgabi
Látom az új kategória felbontást, és olvastam a problémákat is. (Megjegyezném, hogy minden változtatás csak eleinte nehézkes, amíg a felhasználó meg nem szokja és amig a szoftver író nem kap elég visszajelzést a problémákról, amit ki lehet javítani.)
Én is egy problémát jeleznék. Mit keres az Extra méret között pl. 44-es blézer, ez bőven az M vagy L-es méretbe is befér.
Extra méret az min. az 50-estől kezdődik. Ha nincs felhasználói fegyelem, akkor kár bármilyen rendszert átalakítani, mert előbb-utóbb megint minden össze-vissza lesz.
Vatera Kategóriák
IDÉZET(margareta77 @ 2008-08-14 16:27) *
Sziasztok!

Nekem az nagyon furcsa, hogy külön van egy "babaruha, gyermekruha" és egy "gyerekruhák" kategória.
Szerintem ezt valahogyan egybe kellene tenni, és azon belül leosztani esetleg.
Mert így pl. ha egy cipőt keres valaki, akkor mindkét kategóriát végig kell néznie, hiszen mindkét helyen fellelhetők a cipők. Eladóként meg az ember nem tudja, hogy épp melyik kategóriába tegye az adott gyerek cuccot.
Szerintem érdemes lenne itt egy kis rendszert csinálni és csak egy gyermekruhás kategóriát meghagyni.

Ami még nekem furcsa, az előttem szóló is jelezte már, hogy nem tudom, hogy mik azok a "Régi kategorizáltak".

Szerintem kellene egy kis frissítés a kategóriákra, ha van rá lehetőség. smile.gif

Kedves margaretta77!

Nincs a rendszerbenolyan, hogy babaruha,gyerekruha kategória, és nincs olyan alkategória sem, hogy régi kategorizáltak. Igaz, volt - de nincs!
Javasolt a Ctrl F5 megnyomásával frissíteni a személyes oldalt minden feltöltés, aukció újraindítás előtt, így az elmentett adatok, kategóriák is frissülnek.

Ugyan ezt kell tenni abban az esetben is amikor azt jelzi a rendszer, hogy "ÉRVÉNYTELEN KATEGÓRIA - azaz nincs frissítve az oldal!

Köszönjük
Vatera Kategóriák
IDÉZET(pferde @ 2008-09-24 22:26) *
Nincsmit. Mert már elfogyott. sad.gif Tenném fel aukcióra a téli ruhákat. 8 tételt listáztam ma, kb. annyi idő alatt, mint ezelőtt 80-at. sad.gif
Fejem belefájdult ebbe a 2-3 órába! Így nem lehet itt dolgozni. Nyolc tételt keserves kínok között felerőszakoltam (többségüket csak a nem megfelelő kategóriában fogadta el a lap, és tudtam elküldeni), és természetesen majd az automatikus újraindításkor kereshetem megint a kategória-kavalkádban a megfelelőt. A kilencediket semilyen formában nem fogadta el. Közel egy órát játszadoztam egy tétellel, nem akartam feladni, de nem ette meg a nyavajás rendszer. sad.gif
Bonyolult, illogikus, kacifántos, átláthatatlan, időigényes, iszonyatosan fárasztó így a terméklistázás.

Én a végsőkig kitartottam a Vateránál, szerettem itt eladni (vásárolni), de lassan tényleg feladom. Mert mostanra már nem csak nehéz, bonyolult, de tényszerűen lehetetlen a helyzet.

Hatalmasat csalódtam.

Kedves pferde!

Mit jelent pontosan az, hogy a rendszer nem engedte fel!? Ha kaphatok egy konkrét hibajelenséget, vagy hibaüzenetet, akkor azt tudom továbbítani a megfelelő kollégának.

Köszönjük!
Vatera Kategóriák
IDÉZET(annoying @ 2008-09-24 18:19) *
Sziasztok!

Észrevételeim:

Hm.... próbáltam máshogy, de mindenképp a pólók, toppokba akartam, mert oda való lenne. Sikertelen.... sad.gif

Végeredmény: beraktam a pulóverekhez, mert oda sikerült.... dry.gif

Konklúzió: Soha nem lesz rendbe, ha rossz a rendszer, és az ember lánya hiába igyekszik rendben tartani (jó, nem kellett volna a pulcsikhoz pakolnom, de akkor nem tudom sehogy felrakni, mert sehová nem fogadta el....)

Járjatok már utána.

Üdv. Andi

Kedves Andi!

Javasolt a Ctrl F5 megnyomásával frissíteni a személyes oldalt, így a már elmentett adatok, kategóriák is frissülnek.

Köszönjük.
Vatera Kategóriák
IDÉZET(Klarci @ 2008-09-22 20:16) *

Van! Ezt ki is küldtük tájékoztatóban. smile.gif

Az alábbi linken belépés után mindenki a saját átkategorizálni való listáját megtalálja, ha szeretné ezeket átkategorizálni: http://www.vatera.hu/item/category/ Amennyiben nem jelenik meg a lista, akkor nincs érintett átmozdítani való terméke.

Köszönjük!
Vatera Kategóriák
IDÉZET(watchhu @ 2008-09-23 13:04) *
Tippelni is lehet? Nem lesz.

Pedig van. Kiküldtük tájékooztatóban is.

Az alábbi linken belépés után mindenki a saját átkategorizálni való listáját megtalálja, ha szeretné ezeket átkategorizálni: http://www.vatera.hu/item/category/ Amennyiben nem jelenik meg a lista, akkor nincs érintett átmozdítani való terméke.

smile.gif
watchhu
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2008-09-25 15:26) *
Pedig van. Kiküldtük tájékooztatóban is.

smile.gif

A személyes menüből nem elérhető ez a link? Ezek szerint mostantól nem lesznek törölve a rossz kategóriába tett termékek, hanem ide lesznek mozgatva?
angelika666
sziasztok..én annak örülnék ha lenne egy olyan kategoria ,hogy "moletti"..ez olyan külön vuilág mint bármi más.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(angelika666 @ 2008-09-26 16:51) *
sziasztok..én annak örülnék ha lenne egy olyan kategoria ,hogy "moletti"..ez olyan külön vuilág mint bármi más.

Kedves angelika666!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kolléga felé.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.