Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Molnija
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Ékszerek, órák
rubinar
üdvözletem ! segitséget kérnék molnija zsebóra ügyben...
számlapot keresek római beosztással , fémből készült
darab is érdekelne , de elsősorban a müanyag tipus
érdekelne , ebből is az a fajta aminek a másodperc köre
nincs besülyesztve... bármilyen segitségnek örülnék..
saffy97
IDÉZET(rubinar @ 2008-02-27 20:17) *
üdvözletem ! segitséget kérnék molnija zsebóra ügyben...
számlapot keresek római beosztással , fémből készült
darab is érdekelne , de elsősorban a müanyag tipus
érdekelne , ebből is az a fajta aminek a másodperc köre
nincs besülyesztve... bármilyen segitségnek örülnék..

szia, eleg sok Molnija zsebora van .Igazabol kene pontos tipus vagy szamsor ami alapjan ki tudnam valasztani azt ami neked kell.az orak nem dragak es mind mukodik kulon szamlapot nem talaltam.Talaltam egyet ami szerintem hasonlithat az elvarasodnak 1904 keszult alul van a masodperc kore es nincs besulyesztve es termeszetesen romai szamlapos.megegyszer megneztem csak ez az egy van romai szamlapal. MOLNIJA vintage russian POCKET WATCH 1904 ez az.
saffy97
IDÉZET(saffy97 @ 2008-06-20 04:39) *
szia, eleg sok Molnija zsebora van .Igazabol kene pontos tipus vagy szamsor ami alapjan ki tudnam valasztani azt ami neked kell.az orak nem dragak es mind mukodik kulon szamlapot nem talaltam.Talaltam egyet ami szerintem hasonlithat az elvarasodnak 1904 keszult alul van a masodperc kore es nincs besulyesztve es termeszetesen romai szamlapos.megegyszer megneztem csak ez az egy van romai szamlapal. MOLNIJA vintage russian POCKET WATCH 1904 ez az.

szia ,itt van az ora ha erdekel

http://www.vatera.hu/user/account/list_bids.php
rubinar
IDÉZET(saffy97 @ 2008-06-21 02:38) *
szia ,itt van az ora ha erdekel

http://www.vatera.hu/user/account/list_bids.php

ezt a számot találtam a kiszemelt darab mellett , nem tudom elég e támpontnak , illetve a kikiáltási ár
minimál ár lehet e ? sokkal többet nem tudok kifizetni érte.. 300233544219
saffy97
IDÉZET(rubinar @ 2008-06-22 08:11) *
ezt a számot találtam a kiszemelt darab mellett , nem tudom elég e támpontnak , illetve a kikiáltási ár
minimál ár lehet e ? sokkal többet nem tudok kifizetni érte.. 300233544219

az ar lehet tobb is szallitas stb. most felrakom a vaterara nezd meg a kepeket jol hogy biztos ezt kerested!
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.