Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Érdeklődés
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Ékszerek, órák
ritiki
Azt szeretném kérdetni , hogy lehetséges hogy ugyanaz a termék más áron szerepel ? Szerintem ez megtévesztő !!!!!!!!!! Sajnos én is beleestem ebbe a csapdába . Nem tudom mit tegyek ?????? Tud valaki segíteni ? sad.gif
noncsika03
Sziasztok!Erdeklodni szeretnek hogy az szabalyos-e hogy valaki feltesz egy orat hirdetni es amikor leutom kozli velem hogy egy baratjanak rakta fel es nem adja el nekem hanem rendel egyet 10000rel dragabban!De sajnos a jellemzoknel es seholmashol nem kozolte hogy senki ne usse le mert a baratjae vagy miert nem adta oda neki szemelyesen,miert kell igy megbonyolitani ha haverok????Ez vicces!!!
VateraBenz
IDÉZET(noncsika03 @ 2010-12-30 10:38) *
Sziasztok!Erdeklodni szeretnek hogy az szabalyos-e hogy valaki feltesz egy orat hirdetni es amikor leutom kozli velem hogy egy baratjanak rakta fel es nem adja el nekem hanem rendel egyet 10000rel dragabban!De sajnos a jellemzoknel es seholmashol nem kozolte hogy senki ne usse le mert a baratjae vagy miert nem adta oda neki szemelyesen,miert kell igy megbonyolitani ha haverok????Ez vicces!!!

Tisztelt noncsika03!

A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag. A törvény értelmében tehát, az a vevő, aki a vatera.hu oldalon ajánlatot tesz, vagyis licitál, az a licittől a későbbiekben nem állhat el, az ajánlati kötöttség kizárása nem lehetséges.
Az eladóknak a vatera.hu oldalra feltett ajánlataik szerződéskötési nyilatkozatnak minősülnek, vagyis az ettől való elállás sem lehetséges. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni. Ezeknek a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.
Andráskó
IDÉZET(noncsika03 @ 2010-12-30 11:38) *

Ez nem cicces, ezek azok a pitiáner emberek, ekik a kínai nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)-ről rendelik a dolgokat, nem készleteznek, csak akkor rendelik meg, mikor tőlük megvették. Üzleti kockázatuk nincs, ráadásul jórészük azt sem tuja mit árul. Az ötött könnyűfém tokot rozsdamentes acélnak hirdetik, majd a vevő rájön, mitől nem tudja lemosni a kezéről a fekete foltokat.
VateraBenz
IDÉZET(Andráskó @ 2014-08-11 09:37) *
Ez nem cicces, ezek azok a pitiáner emberek, ekik a kínai nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)-ről rendelik a dolgokat, nem készleteznek, csak akkor rendelik meg, mikor tőlük megvették. Üzleti kockázatuk nincs, ráadásul jórészük azt sem tuja mit árul. Az ötött könnyűfém tokot rozsdamentes acélnak hirdetik, majd a vevő rájön, mitől nem tudja lemosni a kezéről a fekete foltokat.

Kis híján négy éves hozzászólásra válaszolt unsure.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.