0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

HR Recruiter (On-site) - Veszprém

Termékkód: 2707359023
Munkavégzés helye:
Veszprém megye
Munka jellege:
teljes munkaidő
Hirdetésfeladás:
2019.01.02. 00:00:00
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

HR – Recruiter (On-site)

munkatársat keres Veszprémbe

Feladatok:

  • Mérnök toborzás multinacionális partnerünknél

  • Hirdetési felületek kezelése

  • Önéletrajzok keresése és szűrése a különböző adatbázisokban, direkt megkeresések

  • Jelöltekkel történő kapcsolattartás

  • Kiválasztással kapcsolatos adminisztráció

  • Nyelvi előszűrések – angolul

  • Toborzó napok, gyárlátogatások szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Humánerőforrás-szolgáltatónál vagy termelő cégnél HR területen szerzett gyakorlat

  • Toborzás területén szerzett egy éves tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Angol nyelv erős kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatszerzés

  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Rugalmas munkaidő (törzsidővel)

A munkavégzés helye:

Veszprém – Multinacionális partnerünk telephelyén

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. saját csapatát bővíti multinacionális partnere megbízásából kutatás-fejlesztés területén.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál!