0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Junior Recruitment Team Leader

Termékkód: 2711293733
Munkavégzés helye:
Budapest
Hirdetésfeladás:
2019.01.18. 00:00:00
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Munkavégzés helye (település): Budapest
Dinamikusan növekvő multinacionális partnerünk bővülő HR csapatába keresünk junior csapatvezető kollégát, aki egy újonnan alakuló sourcer csapat napi munkáját fogná össze.

Budapest

Feladatok:
  • Feladatok delegálása a csapattagok között, prioritások meghatározása
  • Sourcer csapat szakmai támogatása, számukra folyamatos kihívások biztosítása
  • Egyéni fejlődés nyomon követése, mentorálás
  • Teljesítményértékelés
  • Szakmai vezetőkkel együttműködés, toborzási stratégia kialakítása
  • Toborzással kapcsolatos projektekben való részvétel, ezek megtervezése és lebonyolítása - esetenként globális szinten
  • Adminisztratív feladatok naprakész ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat researcherek összefogásában és irányításában! - előny: 1-2 év csapatvezetői tapasztalat
  • Teljes körű toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Empátia, vezetői attitűd
  • Analitikus készségek
Amit kínálunk:
  • Dinamikusan fejlődő multinacionális környezet
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Versenyképes fizetés és juttatások, home office lehetőség