0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Kőműves állás - Dél-Németország

Termékkód: 2687695853
Munkavégzés helye:
Külföld
Hirdetésfeladás:
2018.12.23. 00:00:00
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0

Németország

Munkavégzés helye: Dél-Németország

Munka kezdete: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba kőműveseket

Az Ön feladatai:

  • Kőműves munkák elvégzése építkezéseken

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • munkatapasztalat kőművesként
  • előny: kőműves végzettség
  • saját autó bejáráshoz
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: bruttó 11,30 euró / óra (tapasztalattól függően lehet magasabb) + nettó 35 euró / munkanap Auslöse (kiegészítő pénz)
  • szállás biztosított (munkavállaló fizeti utólag: jelenleg 16-22 euró / nap, később havonta fizetendő olcsóbb szállás lehetősége)
  • német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeknek
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!