0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Koordinátor állás SRB/HU

Termékkód: 2655673766
Munkavégzés helye:
Budapest, Angyal utca, Magyarország
Munka jellege:
teljes munkaidő
Szükséges végzettség:
középfokú végzettség, érettségi
Hirdetésfeladás:
2018.09.04. 12:31:35
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Munkavégzés helye (település): Budapest, Angyal utca, Magyarország

Munka leírása, feladatok

• Riportok és beszámolók készítése

• A válallat ügyeinek koordinálása, felügyelete, számlázás

• Számlák ellenőrzése, igazoltatása

• Bérszámfejtés, bemenő bér adatainak elkészítése, ellenőrzése

• Pénztárkezelés

• Követelések és kötelezettségek folyamatos nyomon követése

• Nyilvántartások vezetése, szükséges adminisztráció elvégzése

• Könyvelési dokumentáció , háttérmunka , előkészítés a könyvelés számára.