Könyv/Irodalom/Novellák, elbeszélések normal_seller 0

Oscar Wilde - Gondolatok

Látogatók: 30
Kosárba tették: 0
1 / 0
1
FIX ár: 1 200 Ft
Ez a termék nem kelt el a piactéren. Amennyiben szeretnéd megvásárolni, ide kattintva üzenj az eladónak és kérd meg, hogy töltse fel ismét a hirdetést.
Oscar Wilde - Gondolatok

Oscar Wilde - Gondolatok

Konyvmindenes (9028) 100%
A megvásárolt termék:
Kapcsolatfelvétel az eladóval:
A tranzakció lebonyolítása:
Szállítás és csomagolás:

Regisztráció időpontja: 2015.05.04.

Értékelés eladóként: 100% Értékelés vevőként: 100%

fix_price
Mennyiség
1 db
Állapot
jó állapotú
Az áru helye
Magyarország
Átvételi hely
Budapest XX. kerület
Aukció befejezve
2023.11.24. 00:01:25 - Frissíts!
Aukció kezdete
2023.08.19. 12:17:04
Garancia
Nincs
Számlaadás
Nincs
Szállítás és fizetés
Loading...
Termékkód:
3310046300

Megosztás
Oscar Wilde
Gondolatok

Szukits
2001

Kötés típusa:

Oscar Wilde - Gondolatok

A könyv megvásárlása után automatikus e-mailt küldünk a részletekkel!

1894-ben a Chameleon c. magazin egyik számában megjelent Oscar Wilde "Kifejezések és filozófiák ifjak számára, szíves használatra" című írása. Néhány évvel később a művész kiadatott egy hasonló gondolatgyűjteményt, amely a "Bölcsességek tapasztalt férfiak számára" címet viselte, majd jóval a halálát követően, többen próbálkoztak azzal, hogy megragadják művészetének, ars poeticájának és életfelfogásának lényegét. E kötet tartalmazza mindkét hivatalosan elismert aforizmagyűjteményt, az Angliában 1910 táján publikált "Oscarianák", Wilde-esszenciák legteljesebbikét, valamint - kiegészítő jelleggel - a közismert és más-más elfeledett Wilde-művek néhány fontosnak és jellemzőnek tartott részletét.

Szállítás megnevezése és fizetési módja
Szállítás alapdíja
Személyes átvétel
0 Ft /db
Budapest XX. kerület - Pesterzsébet központ közelében
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
Szállítás kizárólag előre utalás után - 3990 Ft összérték felett. Külföldi szállítást sajnos nem tudunk vállalni! "Tisztelt Vevőink! Ezúton tájékoztatjuk előzetesen Önöket arról, hogy a társaságunk által választott adózási forma csak azt teszi lehetővé, hogy termékeinkkel közvetlenül természetes személyeket szolgáljunk ki. Erre tekintettel az általunk kiállított számlát is csak magánszemélyekre vonatkozóan áll módunkban kiállítani. Megértésüket ezúton is köszönjük!?
Az eladóhoz intézett kérdések Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.