0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Repülögép-építöi állás München mellett 4000 € bruttóig

Termékkód: 2689396202
Munkavégzés helye:
Németország, Külföld
Szakterület:
műszerész
Munka jellege:
teljes munkaidő
Szükséges végzettség:
alapfokú végzettség, középfokú végzettség, érettségi nélkül, érettségi, szakvizsga
Hirdetésfeladás:
2018.10.18. 10:46:57
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

- Kivitelezés normák és szabályok alapján

- Egyedi alkatrészek és alcsoportok elöszerelése, fúrás, süllyesztés, reszelés

- Összeállítási technikák használata: szegecselés, csavarozás, ragasztás

- Univerzális szegecsek bedolgozása, szegecsek (Hi-Lite und Hi-Lok), vakszegecs

- Tömítö anyagok bedolgozása

- Retusálás, javítás, és utólagos javítás

- Nyomtatott áramkör beszerelése a sorozatgyártásban

- Munkafolyamatok elvégzése a minöségi irányelvek alapján és ezek dokumentálása

Elvárások

- Nagyon jó német nyelvtudás

- Légi jármüszerelö végzettség vagy 1 éves munkatapasztalat

- Müszakvállalás és esetleg hétvégi munka

- Autó és saját gépkocsi

- Önálló munkavégzés

Egyéb juttatások

szállás + karácsonyi pénz + üdülési pénz

További információ

A § 51 BDSG und Art. 7 EU-DSGVO törvény szerint a pályázó hozzájárul személyes adatainak felhasználásához és kezeléséhez következö célból: az Ön által közzétett személyes adatokat áltlánosságban csak a munkahelyekre való kiközvetítésre használjuk fel a munkavállaló átadási törvény és személykölcsönzés törvény keretében, hogy az Ön kérését illetve az Ön hozzáférését bizonyos informácókhoz biztosítani tudjuk. Ehhez szükséges, hogy az Ön személyes adatait elmentsük, bedolgozzuk es ezeket a kirendeltségeinken vagy egy profil formátumban az ügyfeleinknek eljuttassuk illetve hogy Önt munkaajánlatokról informáljuk. Ezen adatok begyüjtése, bedolgozása és használata csakis az adatvédelmi törvények szerint történik. Ezan adatok továbbadása a fent említett célokon kívül egy harmadik félnek nem történik meg.Önnek bármikor joga van információkat kérni az Önröl elmentett adatokról és Önnek bármikor joga van az Ön adatait törölni, módósítani és megváltoztatni. Az Ön pályázati anyagát egy év után automatikusan töröljük, amennyiben Ön nem járul hozzá az azontúli mentéshez. Minden kérelemmel az adatvédelemmel kapcsolatban forduljon adatvédelmi biztosunkhoz:

Robert Huber; huber@allpersona.de

Ezennel nyomatékosan felhívjuk figyelmét az adatvédelmi nyilatkozatunkra: http://www.allpersona.de/Datenschutz.

A hozzájárulását bármikor visszavonhatja!