0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Senior Recruiter - vállalati oldal

Termékkód: 2699296709
Munkavégzés helye:
Budapest
Hirdetésfeladás:
2018.12.25. 00:00:00
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Munkavégzés helye (település): Budapest
Multinacionális partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát, akinek lehetősége nyílna vállalati oldalon, egy pörgős csapat tagjaként, end-to-end toborzási projektek teljes körű lebonyolítására. Ha készen állsz megtenni a következő lépést a karrieredben, várjuk a jelentkezésedet!

Feladatok:
  • Teljeskörű toborzás-kiválasztás lebonyolítása
  • Pozíció részleteinek átbeszélése a vezetőkkel
  • Interjúk lebonyolítása
  • Vezetői döntések támogatása
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • A cég képviselete külsős eseményeken (pl. állásbörzén)
  • Employer branding projektek támogatása
  • Junior kollégák támogatása
Elvárások:
  • Minimum 2 év tapasztalat teljeskörű toborzás-kiválasztásban
  • SSC keresésekben szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jelölt adatbázisok, közösségi portálok és egyéb toborzási csatornák ismerete
  • Alkalmazkodó készség, rugalmasság
  • Jó együttműködési készség

Budapest

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Karrierépítési lehetőség