0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Svájci háziorvos állás

Termékkód: 2619422186
Munkavégzés helye:
Svájc, Külföld
Szakterület:
orvos, szakorvos
Munka jellege:
teljes munkaidő
Szükséges végzettség:
felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2018.08.31. 07:45:43
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Erős középfokú német nyelvtudás -B2-es szint-, szükség esetén a nyelvi felkészülésben segítünk

  • Általános orvosi diploma megléte, háziorvos szakvizsga

  • Hajlandóság legalább egy éves külföldi munka vállalására

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés minimum 120.000-140.000 frank/év

  • A szállás a rendelő környékén kedvezményesen biztosított

  • Nyelvi szintfelmérő, majd az önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása

  • Svájci interjúk tejes körű megszervezése

  • A magyar diploma svájci elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségeket átvállaljuk

A munkavállaláshoz feltétlenül szükséges Svájcba utazni egy felvételi beszélgetésre - ennek során az utazás, a szállás és az ellátás biztosított, azaz ingyenes a kiutazó jelöltünknek. Sikeres interjút követően legkésőbb 2 hónap múlva lehetséges a munkakezdés (ennyi időt vesz igénybe az orvosi diploma svájci hitelesítése).

Szolgáltatásunk, azaz a közvetítés a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes.

A jelentkezés, valamint a hivatalos dokumentumok intézése külföldről is lehetséges.

További részletek a háziorvos állásról

Irodáink:

Budapest

Csíkszereda