Ft-ig
indultak
lejárók

Egy kategóriával feljebb:
Több szűrési lehetőség

Szállítás és fizetés

Eladó neve

Tomcpu2 termékei
(Összesen 6 db)

Magán
Céges
Egy kategóriával feljebb: Szerver tartozékok
Original Sanyo SanAce40 9GV0412P3J23 12V 0.60A 40*40*28MM szerver server hűtőventillátor
2

Original Sanyo SanAce40 9GV0412P3J23 12V 0.60A 40*40*28MM szerver server hűtőventillátor

FIX
1 000 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1918)
Aukció vége: 2021/06/27 14:12:46
FIX
1 000 Ft
HP server Hot Plug keret
2

HP server Hot Plug keret

FIX
990 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1918)
Aukció vége: 2021/06/23 19:38:17
FIX
990 Ft
X2-10GB-SR / LR optikai modul 13db
1

X2-10GB-SR / LR optikai modul 13db

FIX
500 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1918)
Aukció vége: 2021/07/08 16:57:01
FIX
500 Ft
1000Base-SX -LX SFP 850nm NCI 28db (class 1 laser product)
1

1000Base-SX -LX SFP 850nm NCI 28db (class 1 laser product)

FIX
500 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1918)
Aukció vége: 2021/07/08 16:57:00
FIX
500 Ft
Optikai konverter szerverbe
1

Optikai konverter szerverbe

FIX
1 999 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Magyarország
Eladó: tomcpu2 (1918)
Aukció vége: 2021/07/09 16:26:34
FIX
1 999 Ft
Optikai konverter szerverbe!
1

Optikai konverter szerverbe!

FIX
999 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Magyarország
Eladó: tomcpu2 (1918)
Aukció vége: 2021/07/09 10:56:36
FIX
999 Ft
Mi a véleményed a keresésed találatairól?
Mit gondolsz, mi az, amitől jobb lehetne?


Személyes ajánlataink