Ft-tól Ft-ig
indultak
lejárók

Válassz kategóriát


Egy kategóriával feljebb:
Több szűrési lehetőség

Szállítás és fizetés

Eladó neve

Tomcpu2 termékei
(Összesen 10 db)

Egy kategóriával feljebb: Szerverek
Optikai konverter szerverbe
1

Optikai konverter szerverbe

FIX
1 999 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Magyarország
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/07 12:55:43
FIX
1 999 Ft
Optikai konverter szerverbe!
1

Optikai konverter szerverbe!

FIX
999 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Magyarország
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/07 08:25:34
FIX
999 Ft
Original Sanyo SanAce40 9GV0412P3J23 12V 0.60A 40*40*28MM szerver server hűtőventillátor
2

Original Sanyo SanAce40 9GV0412P3J23 12V 0.60A 40*40*28MM szerver server hűtőventillátor

FIX
1 000 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/16 11:31:48
FIX
1 000 Ft
Adaptec FastTrak SX4100 4 Port SATA PCI RAID
2

Adaptec FastTrak SX4100 4 Port SATA PCI RAID

FIX
7 999 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/22 13:15:10
FIX
7 999 Ft
IBM xSeries 335 330 1U Server Rack Mount Rails 32P9108 32P9109 szerver sín
2

IBM xSeries 335 330 1U Server Rack Mount Rails 32P9108 32P9109 szerver sín

FIX
4 000 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/24 12:26:02
FIX
4 000 Ft
Server CPU processzor XEON 2,4 GHz 512 L2
1

Server CPU processzor XEON 2,4 GHz 512 L2

FIX
500 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/12 16:35:06
FIX
500 Ft
HP server Hot Plug keret
2

HP server Hot Plug keret

FIX
990 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/12 16:35:12
FIX
990 Ft
1000Base-SX -LX SFP 850nm NCI 28db (class 1 laser product)
1

1000Base-SX -LX SFP 850nm NCI 28db (class 1 laser product)

FIX
500 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/27 13:53:32
FIX
500 Ft
X2-10GB-SR / LR optikai modul 13db
1

X2-10GB-SR / LR optikai modul 13db

FIX
500 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Csongrád-Csanád megye
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/27 13:53:23
FIX
500 Ft
Chenbro RM13108-14B 2.5, 3.5 SATA HDD Caddy / Tray 28+20DB rack hotswap mobil keret
3

Chenbro RM13108-14B 2.5", 3.5" SATA HDD Caddy / Tray 28+20DB rack hotswap mobil keret

FIX
2 000 Ft
Állapot: használt
Termék helye: Magyarország
Eladó: tomcpu2 (1843)
Aukció vége: 2020/08/25 17:46:11
FIX
2 000 Ft
Ha még több találatot szeretnél, bővítsd a leírásban is történő kereséssel.
Nézd meg a lejárt, de elérhető terméket is. Ha találsz kedvedre valót, írj az eladónak, és kérd meg, hogy töltse fel újra. A Vaterán 2 lejárt aukció van, ami érdekelhet.
Mi a véleményed a keresésed találatairól?
Mit gondolsz, mi az, amitől jobb lehetne?
Építse fel egyénileg szerverét, vásároljon a Vatera.hu gazdag kínálatából tartozékokat, kiegészítőket. Szerverünk fontos szerepet tölt be számítógépes rendszerünkben, nagyobb intézmények, irodák, vállalkozások számítógépes hálózatának megfelelő működtetése ma már elképzelhetetlen jó minőségű, modern szerver nélkül. Ezek a berendezések könnyítik meg a különböző hardverek optimális elérését, irányítását, elérhetővé teszik a rajtuk tárolt nagy mennyiségű információhoz jutást, összehangolják a hálózatok működését. A Vatera segítségével az adott feladathoz igazíthatja szerver beszerzését, egyedileg válogathatja össze eszközének részegységeit. Így teljesen optimálisra tervezheti és építheti szerverét, hogy az a leghatékonyabban tudja ellátni speciális feladatát. Vásároljon a hatalmas választékból rack szekrényeket, memóriákat, merevlemezeket, processzorokat, raideket, tápegységeket, szerver ventillátorokat, terminálokat, tápegységeket, kereteket, kábeleket és egyéb beépítést segítő alkatrészeket a legjobb árakon a Vatera.hu oldaliról.

Személyes ajánlataink