0 0
Kategóriák
Részletes keresés

Teherautó szerelő, építési gépszerelő állás - Ausztria, Hörsching

Termékkód: 2693838737

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Külföld
Hirdetésfeladás:
2019.02.26. 00:00:00
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Keres/Kínál: Kínál

Ausztria

Munkavégzés helye: Ausztria, Hörsching

Munka kezdete: azonnal

Osztrák partnerünknek keresünk Ausztriába egész évre teherautó szerelőket

Az Ön feladatai:

  • Teherautók, építkezési gépek, targoncák szerelése, javítása, gyártás segítése

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs/erős alap szintű német nyelvtudás
  • munkatapasztalat autószerelőként
  • autószerelői bizonyítvány előny
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség (egész évben)
  • osztrák munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés br 14, 85 euró/óra + napi pénz (Auslöse) nettó 26, 40 euró/munkanap
  • fizetett szállást biztosít a cég
  • fizetett szabadság
  • német nyelvű pályázati anyag elkészítése (amennyiben a jelentkező megfelel a munkafeltételeknek)
  • ingyenes közvetítői szolgáltatás, nincs munkadíjunk, nincs közvetítői díjunk

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal osztrák partnerünknél?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!
Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22