sanyibacsika (471) 99.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 475 | 554 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 500 | 581 adásvétel |
| Az eladóként kapott 36 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, aki 2 hónapja nem küldi el a kifizetett árut, levelekre nem reagál, mobilon nem érhető el,aki kérésre sem utalja vissza a jogtalanul nála tartott pénzt, csak NEGATÍVOT érdemel. Mindezt kedves Sándor egy nevetséges (2430ft)összegű ügylettel érte el. Én azonnal jelentkeztem, azonnal fizettem, megértettem a kifogásait,ezek után ha nem tart pozitív partnernek, akkor még bosszúálló is. Kérem kíméljen meg a másoknál hasonló esetben alkalmazott bántó megjegyzéseitől. Nem ajánlom.
Másik fél: xxxxxxxxxxx
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kifizettem, de még nem érkezett meg kb 2 hónapja
Másik fél: Rég elküldtem,de az értékelést nem változtatta meg!Sajnálom!Nem lehet mindenki egyforma!Még szerencse!Elnézem neki mert még kezdő,valószinű az is marad örökre!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó menet közben az édesanyjának ajándékozta a terméket:( Mind az ezret.
Másik fél: Még szerencse,hogy kevesen vannak ilyen rosszindulatu emberek a Vaterán mint ez a "gabormagdi".Senkinek nem ajánlom-az én szememben egy undoritó féreg-aki teheti kimélje magát tőle!Nem hiszem hogy egyáltalán normális nőszemély!Senkinek nem ajánlom!
Bocs, de roszz volt a gépem. De neked is legyen jó napod.
Másik fél: guland nem tanultál meg hazudni sem,követtem a belépéseidet a rendszerbe nap mint nap.Majd mindennap megnéztem bevagy-e kapcsolva-igen bevoltál!!!!!Nem sok jövőt jósolok itt néked a Vaterán,mert itt sok korrekt ember van,a BUNKÓKAT senki nem szereti!Egyetlenegy levelemre sem válaszoltál,a pénzt sem küldted-EGY NÉMA LEVENTE voltál végig!Korai néked itt még a negativokat osztogatni.Ha nincs pénzed ne licitálj-fogadd el jó tanácsnak tőlem!!SENKINEK NEM AJÁNLAK itt,itt csak becsülettel és igazmondással tudsz érvényesülni-a HAZUGOKAT senki nem szereti!!!A HÁRY JÁNOSOK itt nem sokáig futnak!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
