mrdodi (64) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
CsoszmajerBruno (100) (Eladó)
Negatív
2013.02.15. 01:23:14
1702694846
sajnálom.legközelebb figyelj!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kakadu103_a (322) (Eladó)
Negatív
2013.02.12. 08:55:36
1708335359
A terméket leütötte azt követően semmire nem reagál! Nem ajánlom!Megy is a negatív!!!!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos elég sokáig vártam, hogy jelentkezzen. Egyszer írt, azóta hallgat. Írtam neki, hogy legalább azt válaszolja, hogy nem kéri, de nem is reagált. Már nem tudok tovább várni.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A VEVŐ 3 HETE NEM UTALT 1SZER VÉLETLEN TELEFONON EÉRTEM ,ÍGÉRT AZTÁN NEM LETT BELŐLE SEMMI.EMAILRE NEM REAGÁLT .SMS RE NEM VÁLASZOLT. NEM AJÁNLOM SENKINEK ! MONDHATTA VOLNA NEM TART RÁ IGÉNYT AHOGY KÉDEZTEM IS TŐLE ÉS ÍGY SEMLEGES LETT VOLNA.ŐNEKI NEM SZÁMÍT AZ ÉRTÉKELÉS.ÜDV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom hogy nem jött létre a dolog, pedig jól járt volna vele a vevő, de azért árulok a vaterán hogy menjen a dolog. Bocs a negatívért ha kaptam volna bármilyen választ az e-mail re biztos nem ez a vége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette fel a vevő a kapcsolatot velem, a számlaszámot elküldtem, kértem a postacímét, választ nem kaptam. Sajnálom.Már bánom, hogy a vaterán kívül próbáltam üzletet kötni vele. A megbeszélt termékeket elküldtem azzal a feltétellel, hogy a termék küldésének napján utalja a pénzt. Természetesen nem így lett, csak később és a megbeszélt összeg töredékét volt hajlandó elutalni. Telefonos megkeresések során vetített, legelső megállapodásunkkal kapcsolatban amnéziásat játszott, és próbált madárnak nézni. Kizárólag rendőrségi feljelentés megemlítése (3hét)után volt hajlandó visszaküldeni a terméket, amit használt.
Másik fél: Szeintem nem én vagyok amnéziás.
Nem tehetek róla hogy nem beszéled a magyart.
Világossan megmondtam nekem 2kell nem egy.
Hülye azért nem vagyok. Ki az aki a bolti árát fizetné ki egy használt árunak.
Anyit akart kérni a kettőért mint amennyi a boltba ujonnan. Ez kész káosz.
Végre lezárult az egész. visszakaptam a pénzem ő meg a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokáig vacilláltam a semleges és a negatív értékelés között.Megnéztem az értékeléseit,valamint a hozzám intézett leveleit is többször elolvastam.Összegzés:nehezen elérhető,és valószínüleg anyagi gondokkal küszködő ember,aki bár nem is kedves,de őszinte próbál lenni.Sajnálom,de a gyanúbahelyezés miatt,hogy én Önnel a vaterán kívül akartam üzletet kötni,ez miatt KELL Önnek negatív értékelést adni.A vaterának beküldtem a felszólító leveleimet,kérem küldje be Ön is amit akar.Nem ajánlom másnak!
Másik fél: Tiszteletem az Úrnak.
Először is Köszönöm a negatívot.
Rettenetessen rendes volt.
Bár az adásvetel nem zárult sikerrel, de ebben az ok nem 100%-ig az én hibám.
Remélem másnak több sikere lessz az úrnál.
Kértem hogy küldje el póstán de inkább küldött egy negatívot.
Mégegyszer köszi.
A licit lezárása után sem keresett, pedig ő a vevő.
Másik fél: Eddigi vásárlásaim úgy zajlottak ,
hogy én licitáltam,
bejelöltem a póstai utánvétet,
megkérdezte Az ELADÓ a címemet,
Átvettem a csomagot,
POZITÍV értékelést adtam.
Szerintem nem én voltam a hibás az adásvételben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
