0 0
Részletes keresés

Üzletvezetői állás - 16. kerület

Termékkód: 2641601012
Ár:
225 000 Ft
Telefonszám:
+36 70 Mutasd
Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
üzlet-, boltvezető
Munka jellege:
teljes munkaidő
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
érettségi
Cég neve:
Depiend-Pluss
Hirdetésfeladás:
2018.06.26. 08:52:44
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 100%
Értékeléseinek száma: 130
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Budapest
Fizetés jellege: fix + jutalék Keres/Kínál: Kínál
Jogosítvány: nem szükséges Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

Csapatunk bővülése miatt, Eladó-Üzletvezető munkakörbe keresünk munkatársat, munkaruházati és munkavédelmi termékek értékesítésével foglalkozó szakkereskedésünkbe.

Feladataid:

- Értékesítői és üzletvezetői feladatok ellátása a bolt nyitva tartási idejében

- Meglévő ügyfeleink magas színvonalú, precíz kiszolgálása

- Webáruházas rendelések kezelése, számlázása

- Vevőkkel való kapcsolattartás

- Eladótér tisztán, rendezetten tartása

Téged keresünk, ha:

- Rendelkezel eladói/értékesítői, vagy vezetői tapasztalattal

- Nyitott vagy új dolgok elsajátítására

- Kedves, mosolygós és segítőkész személyiség vagy

- Gyors probléma megoldó készséggel rendelkezel és tudsz Önállóan dolgozni

- Felhasználói szintű, számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office, Internet, Email)

- Önmagadra, munkádra és környezetedre igényes vagy

Cserébe kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőséget

- Céges telefont

- Hétköznapi munkavégzést és Szabad hétvégéket

- Teljesítményarányos bérezést

Munkavégzés helye: 16. kerület

Amennyibe úgy érzed, hogy Te vagy a Mi emberünk, akkor küldd el fényképes önéletrajzod és bérigényed az info@depiend.hu email címre.