Amennyiben személyes átvételt választott, akkor a megrendelés utolsó lépésénél a szövegdobozba legyen szíves megadni a számlázási adatait (név, pontos cím).
Köszönjük!
Élet és halál dilemmája - Joni Eareckson Tada
Joni megrendítő történetét saját vallomásából ismerhették meg a magyar olvasók. Tizenhét éves korában fejesugrás közben balesetet szenvedett, és megbénult a vállától lefelé.
"Joni" című könyvében megrázóan írja le küzdelmét a betegséggel, bénult szervezetével, s talán ennél is fájdalmasabb és nehezebb harcát a kétségbeeséssel, a kilátástalansággal. A testi-lelki szenvedés éjszakájában végül is Istenbe vetett hite adott erőt ahhoz, hogy megtalálja élete értelmét, és megnyugvással, sőt növekvő derűvel tudja elfogadni sorsát.
Huszonöt év telt el azóta, a bénultság korlátai ellenére boldog és termékeny időszak Joni életében. Férjhez ment, szép családi körben él, írásaival, filmjével és széleskörű tevékenységével pedig sokakat segít abban, hogy megtalálják Istent és életük értelmét.
Az utóbbi néhány évben azonban romlani kezdett egészségi állapota. Ismét szembe kellett néznie a kérdéssel: hogyan tudja vállalni a küzdelmet a bénasággal s következményeivel?
Közben pedig egyre több országban vetik fel a kérdést - sokhelyütt a törvényhozás szintjén is -, hogy jogában áll-e bárkinek is önként választani az eutanáziát, vagy hozzásegíteni a haldoklókat haláluk siettetéséhez. Ezért írta meg ezt a könyvét Joni az eutanázia ellen. Mélységes istenhitből táplálkozó állásfoglalását saját életének példája, személyes tanúságtétele teszi hitelessé és meggyőzővé.
Könyve nagy segítséget nyújthat mindazoknak, akik saját életükben, vagy szeretteikében szembenéznek az élet és a halál végső kérdéseivel.
Kiadás éve: 1996
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Petőfi Nyomda Rt
ISBN: 9637964290
Kötés típusa: ragasztott papír
Terjedelem: 160
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm
Súly: 0.00kg
Állapot: Jó
Megjegyzés: Előzéklap szélén halvány elszíneződés.
[(**513055613**)]