Ritka, jó állapotú, jól működő Hi-Fi torony. Rádió-erősítő, tuner, CD-játszó és kazettás magnó tartozik hozzá. Kívánságra megbontom. Az erősítő távirányítós, de nincs hozzá.
2x50W max.
Regisztráció időpontja: 2005.11.28.
Értékelés eladóként: 98.28% Értékelés vevőként: 100%
Ritka, jó állapotú, jól működő Hi-Fi torony. Rádió-erősítő, tuner, CD-játszó és kazettás magnó tartozik hozzá. Kívánságra megbontom. Az erősítő távirányítós, de nincs hozzá.
2x50W max.