Kedves Vásárlók!
AZ UTOLSÓ AUKCIÓK ÁPRILIS 12-ÉN ZÁRULNAK, LICITÁLJ HA KELL VALAMI, UTÁNA NEM HIRDETEM MEG ÚJRA ŐKET! EZ UTÁN HA SZERETNÉL VALAMIT, AKKOR KÉRDEZZ RÁ ÉS HA VAN, AKKOR KILISTÁZOM, pl. Gyűrűk ura vagy Alkonyat ékszerek!
Amennyiben licitáltál és megnyertél egy terméket, azzal kötelezettséget vállaltál arra, hogy az adott árut kifizeted! Miután előfordult, már hogy egyesek csak leütötték, majd nem fizették ki az adott dolgot ezért kénytelen vagyok szigorítani a vaj szívemen és a következő eljárást bevezetni:
AHOGY LICITÁLTÁL ÉS MEGNYERTÉL EGY TERMÉKET, KÉRLEK AZONNAL VEDD FEL VELEM A KAPCSOLATOT! HA EZ NEM LEHETSÉGES, MÉG VAN RÁ 3 NAPOD. ELLENKEZŐ ESETBEN NEGATÍV ÉRTÉKELÉSBEN RÉSZESÍTELEK ÉS AZ ÁRUT NEM ÁLL MÓDOMBAN ELKÜLDENI. AMENNYIBEN A TERMÉK ELLENÉRTÉKE 7 NAPON BELÜL NEM ÍRÓDIK JÓVÁ A BANKSZÁMLÁMON A PK-EL EGYÜTT, ÚGY SZINTÉN NEGATÍV ÉRTÉKELÉST LESZEK KÉNYTELEN ADNI! SZERETNÉM HA ERRE NEM KERÜLNE SOR, MERT KÖZÖS ÉRDEK, HOGY A VEVŐ FIZESSEN, ÉN PEDIG KÜLDHESSEM AZ ÁRUT! HA EZEKET A FELTÉTELEKET NEM TUDOD ELFOGADNI, AKKOR NE LICITÁLJ!UTÁNVÉTELES KÜLDÉST MÉG KÜLÖNLEGES ETESBEN SEM VÁLLALOK!
AMENNYIBEN EGY KÜLDEMÉNY ELVESZIK (AJÁNLOTT, TÉRTIVEVÉNYES, ÉRTÉKBIZTOSÍTOTT) A FELADÁSTÓL SZÁMÍTOTT 2 HÉT MÚLVA LEHET TUDAKOZVÁNYT INDÍTTATNI. ILYEN ESETBEN HA JELZIK FELÉM, HOGY A KÜLDEMÉNY NEM ÉRKEZETT MEG, ÚGY ELINDÍTTATOM A KERESÉST. AMINT MEGKAPOM A POSTÁTÓL A KÁRTÉRÍTÉSI IGÉNY JÓVÁHAGYÁSÁT, ÚGY A TERMÉK TELJES ÁRÁT VISSZATÉRÍTEM A VEVŐNEK, DE A POSTAKÖLTSÉG ÁRÁT NEM. AZ NEM AZ ÉN BEVÉTELEM, HANEM A POSTÁÉ, TEHÁT NEM ÁLL MÓDOMBAN VISSZAFIZETNI CSAK A VÁSÁROLT ÁRU ÉRTÉKÉT, AZT VISZONT 100%-BAN. SIMA KÜLDEMÉNYEK ÁRÁT NEM ÁLL MÓDOMBAN VISSZAFIZETNI, CSAK AZ AJÁNLOTT, A TÉRTIVEVÉNYES ÉS AZ ÉRTÉKBIZTOSÍTOTT KÜLDEMÉNYEKÉT, DE EZEKET IS CSAK AKKOR, HA A POSTA MEGÍTÉLTE A KÁRTÉRÍTÉST!
Az általam eladásra kínált termékek mindegyike minőségi! A DVD-k (és CD-k) karc és egyéb károktól mentesek, mert saját gyűjteményem részét képezték. Sajnos egyik-másiktól kénytelen vagyok megválni hely szűke miatt. Biztosak lehettek benne, hogy mind sérülésmentes. Az ékszerek mindegyike külföldi beszerzésű, nagyon szép és minőségi munka a legjobb ékszerészek kezei közül. Származási országok: Egyesült Királyság és Kína, nagyon ritkán Norvégia, Ausztrália és USA.
A szállítás során keletkezett károkért felelősséget nem vállalok!
További kellemes nézelődést és licitálást kívánok. :)