GREEN SHOP Peace and Love
Sya! Üdvözletem!
Köszi, hogy benéztél a GREEN SHOPomba! :D
Remélem MEGTALÁLOD a számodra megfelelő termékemet, termékeimet, és meg leszel vele elégedve! ;))
Folyamatosan töltök fel dolgokat, érdemes visszanézni...
Jó licitálást!
Novemberben megszületett a csodálatos kislányom, mellette próbálok adni - venni több kevesebb sikerrel!
Annak idején imádtam bolhapiacra járni, árulni, vásárolni, szóval ha úgy gondolod, hogy mersz esetleg ALKUDNI is, vagy árut CSERÉLNI, bátran, nagyon szívesen fogadom!
KösziV ;))
További szép napot, estét!!
SZÁLLÍTÁSI FELTÉTELEIM!
-Banki átutalás...
-Majd postázás a posta szabványa szerint...
-Csomagolás boríték, vagy doboz
-AJÁNLOTTAN, HA KÉRED ELSŐBBSÉGIVEL.
-Vagy személyesen a Duna Plazától 5 percre...!
Köszi! ;))
• elírtad a keresőszót - ellenőrizd a megadott kifejezést, mert a kereső csak olyan termékekre keres, amiben pontosan megtalálható(ak) az általad beírt kifejezés(ek);
• a termék megnevezésében nem szerepel a keresőszó - próbáld meg kategória-szűkítéssel megkeresni a kívánt terméktípust;
• túl sok keresési paramétert adtál meg - csökkentsd a szűrési feltételek számát;
• a keresett termékből egy sincs jelenleg feltöltve a piactérre;
• esetleg keress rá hasonló termékre.