Mielőtt licitálnál, kérlek olvasd el a következő sorokat, melyek fontos információkat tartalmaznak.
-Nem olyan régen kezdem a teszveszen aktívkodni. Hasznosnak tartom az oldalt. Főleg azoknak, akiknek sok megunt dolga van, és a pénzük benne van a termék meg csak otthon áll.
Én is ezek közé tartozom. Vagy keveset használt termékeim vannak, vagy egyáltalán nem használtam, és csak áll a szekrényben, mert feleslegesen vásároltam meg. :S
-Kérlek csak akkor licitálj, ha a vásárlást komolyan is gondolod.
Licitet nem törlök !!!!!!!
-Ha a termékeimmel kapcsolatban bármi kérdésed van, írj bátran, igyekszem mielőbb válaszolni.
-Ha megnyerted a licitet, onnantól számítva 7 munkanapon belül kérlek, vedd fel velem a kapcsolatot, és utald el az összeget a megadott számlaszámra, vagy rózsaszín csekken fizesd be. Az utaláshoz szükséges adatokat az aukció megnyerését követően, a Teszvesz által küldött e-mailben kapod meg. Így azonnal tudsz utalni. Ezért azt a levelet légyszíves olvasd végig, és ne töröld ki!Utaláskor a "Közlemény" rovatban minden esetben legyen feltüntetve a felhasználónév. Amennyiben az 7. nap után sincs semmilyen reakció a leveleimre, ill. nem történt utalás, a terméket negatív értékelés mellett újra meghirdetem!!!!!!

-A postaköltség a vevőt terheli.
A megvásárolt terméket ajánlottként, vagy csomagként adom fel. Amelyik jobb áron jön ki a súly függvényében.
Ennek az összege a mindenkori postai díjszabás szerint alakul.
Utánvétellel nem postázok! Kérlek, ezt licitáláskor vedd figyelembe!
Ha a terméket bélelt borítékban kell küldeni, minden esetben 100,-forinttal többet utalj kérlek!!!!
Ajánlott levélként:
100gr-ig 355,-ft
250gr-ig 390,-ft
500gr-ig 530,-ft
750gr-ig 730,-ft
2.000gr-ig 870,-ft
Csomag 2-20 kg-ig: 990 Ft
- Az aukció befejeztével a termék árát és a postaköltséget banki átutalással, vagy rózsaszín csekken kérem fizetni. A pénz megérkezése utáni hétköznapon postázom a csomagot.
Amennyiben bármilyen problémád lenne a termékkel, keress meg, és biztosan találunk megoldást.
-Személyes átvételre Baján van lehetőség!
Kérlek csak akkor licitálj,ha a feltételeimet elfogadod!
Köszönöm,hogy megtiszteltél a figyelmeddel!
Jó licitálást!