Bemutatkozás
Hali Mindenki!
Gyerkőceim kinőtt ruháit, a már nem használt babadolgainkat teszem fel eladásra. Mind jó állapotban van!
Nem teszek fel szakadt, használhatatlan ruhákat, eszközöket! A ruhákon egy két folt előfordulhat, de azt az aukcióban feltüntetem. Ja és nem szeretek vasalni. A ruhákat tisztán küldöm, de a vasalás rátok vár! Szerintem úgyis mindenki kimossa mielőtt a gyerekre adja :)
Ha megnyered a licitet, kérlek 7 napon belül vedd fel velem a kapcsolatot. Türelmes vagyok de nem a végtelenségig! Ha ez idő alatt nem jelentkezel, kénytelen leszek negatívot adni.
Személyes átvétel a lakásomon és annak a környékén lehetséges, előre egyeztetett időpontban. Két gyerkőccel vagyok itthon, kicsit nehézkesen mozgunk.
Előre utalás esetén a pénz megérkezte után igyekszem minél előbb postára jutni. (1-2 napon belül) A postázás idejéről emailt fogok küldeni!
Postaköltség a mindenkori postai díszabás alapján történik. Simán csak a vevő felelősségére adok fel bármit!
Jó licitálást Mindenkinek
Dia
• elírtad a keresőszót - ellenőrizd a megadott kifejezést, mert a kereső csak olyan termékekre keres, amiben pontosan megtalálható(ak) az általad beírt kifejezés(ek);
• a termék megnevezésében nem szerepel a keresőszó - próbáld meg kategória-szűkítéssel megkeresni a kívánt terméktípust;
• túl sok keresési paramétert adtál meg - csökkentsd a szűrési feltételek számát;
• a keresett termékből egy sincs jelenleg feltöltve a piactérre;
• esetleg keress rá hasonló termékre.