Bemutatkozás
Üdvözlet az oldalamra látogatónak. :) Köszönöm, hogy megnézted a lapomat! A licitálásért külön köszönet! KÉREM, HOGY MINDENFÉLE ÜGYNÖKÖK KÍMÉLJENEK, NEM CSATLAKOZOM SEMMIFÉLE ÜGYNÖKI LÁNCHOZ AKÁRHOGY IS NEVEZZÉK AZT !!!!! Csak postaköltséget számítok fel, postázás esetén, igyekszem a díjszabáshoz igazodni. Nincs csomagolási, és egyéb költség:) Az átutalást tartom a legköltséghatékonyabb megoldásnak, természetesen címre elfogadok rózsaszín csekket is, bankszámlára NEM, mert az mindenkinek drága. Bármelyik Erste bankfiókban a számlámra is tudsz fizetni, ez teljesen ingyenes, nemúgy mint a rózsaszín csekk. Utánvéttel nem postázok, és a postaköltséget is előre kérem. A fizetést követően 1 héten belül tudom elküldeni a megnyert terméket. Mivel nálunk a posta nyitvatartását meghosszabbították, így tudom tartani a max egy hetes határidőt. A pénz megérkezésétől számítva. Kérlek, csak akkor licitálj, ha ezeket a feltételeket elfogadod. (előzetes egyeztetés után korábbi postázásra is van lehetőség sürgős esetben, de ehhez egyeztessünk.:) Nagyon szívesen adok felvilágosítást a termékekről, ha kéred. A nem tetszik, vagy a rosszul áll rajtam, nem jó a méret, az nálam NEM minőségi kifogás. Természetesen a jogos minőségi kifogásokat (bár elég ritka) rész vagy egész visszafizetéssel rendezem, természetesen még értékelés előtti jelzés esetén (lyukas, kopott, szakadt, esetén bár mint említettem nem igazán fordul elő, mert nem teszek fel olyan árut, amit én nem szívesen viselnék). Mindenkinek jó teszveszezést, szuper üzleteket kívánok. Köszi, hogy elolvastad:))
2009. június 12-30. között ha három terméket vásárolsz nálam, a legolcsóbbat féláron adom. (Nem vonatkozik az egyforintos aukciókra) Ha valami megtetszik, de sokallod az árát, írj, megegyezünk (észszerű kereteken belül;) főként, ha több darab is érdekel.
A posta költség 2010. január 1-től :
2010-es ajánlott feladási díjak:
50g-ig 325,-
100g-ig 355,-
250g-ig 390,-
500g-ig 530,-
750g-ig 730,-
2000g-ig 870,-
Standard csomag feladási díja 990,-
RÓZSASZÍN CSEKKET CSAK LAKCÍMRE FOGADOK EL, BANKSZÁMLASZÁMRA NEM, MINDKÉT FÉLNEK DRÁGA. HA EZT NEM TUDOD BETARTANI, INKÁBB KÉRLEK NE IS LICITÁLJ. KÖSZI.
Már nem tudom hetente egyszer Budapesten átadni a cuccokat a Plázánál. DE a vásárlás 5000 Ft értékhatára felett Budapest északi részén ill. Gödöllő, Veresegyház körzetében ellőzetesen egyeztetve, személyesen átvehető az áru.
• elírtad a keresőszót - ellenőrizd a megadott kifejezést, mert a kereső csak olyan termékekre keres, amiben pontosan megtalálható(ak) az általad beírt kifejezés(ek);
• a termék megnevezésében nem szerepel a keresőszó - próbáld meg kategória-szűkítéssel megkeresni a kívánt terméktípust;
• túl sok keresési paramétert adtál meg - csökkentsd a szűrési feltételek számát;
• a keresett termékből egy sincs jelenleg feltöltve a piactérre;
• esetleg keress rá hasonló termékre.