Amennyiben személyes átvételt választott, akkor a megrendelés utolsó lépésénél a szövegdobozba legyen szíves megadni a számlázási adatait (név, pontos cím).
Köszönjük!
Szakácskönyv ábécében - Lévai Vera
A rádióban hétfő reggelenként elhangzó ételreceptjeimet tartalmazza ez a kis kötet. Úgy vélem, a hallgatók azért fogadták őket oly nagy érdeklődéssel, mert megérezték, hogy nem főzni akarom tanítani híresen jól főző asszonytársaimat, hanem a család étrendjének változatosságát, korszerűségét szeretném növelni.
Épp ezért nagy súlyt helyeztem a gyümölcs-, zöldség- és főzelékfélék sokoldalú felhasználására. Megpróbálom bemutatni, hogy a gyümölcs nemcsak édességek, hanem húsételek, saláták tartozéka is.
Szolgálja ez a receptkönyv az egészséges, az újszerű s egyszersmind korszerű étkezés elterjesztését és a háziasszonyi önállóság gondolatát is.
Sorozatcím: Minerva családi könyvek
Kiadás éve: 1975
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Offset Nyomda
ISBN: 9632230396
Kötés típusa: ragasztott karton
Terjedelem: 68 oldal
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 16.50 cm, Magasság: 23.50 cm
Súly: 0.10kg
Állapot: Jó állapotú antikvár könyv
Megjegyzés: Kötéstábla / borítója kopott
[(**533523703**)]