10391043.esztike13 (46) 79.49% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7686868.g_adryenn (122) (Vevő)
Pozitív
2008.10.29. 09:46:38
446202583
Megbízható, gyors, kedves és kapcsolattartó partner! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyönyörű a kabát, igazán köszönöm. Mindenkinek ilyen partnert kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, csak ajánlani tudom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, csak ajánlani tudom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner ,ajálom mindenkinek! Tehát++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6271497.ariboszi (4) (Vevő)
Pozitív
2008.10.03. 08:13:48
440895561
A felsö olyan amilyennek leirta.Aranyos volt és gyors,megbizható,köszönöm szépen!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors vevő,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, nagyon szép termékkel! Köszönöm szépen!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szamitosaman (323) (Vevő)
Pozitív
2008.09.29. 18:07:06
424429504
Klassz a pulcsi, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A "szettet" sütő kesztyűt+2 db konyharuhát megkaptam,és hibátlan szép állapotban van!Nagyon tetszenek,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az terítőt megkaptam szép állapotú,nagyon örültem neki!Kedves,megbízható,szuper Eladó!Sok-sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam, hibátlan,köszönöm szépen!Kedves, szimpatikus, gyors Teszveszes!Szívből ajánlom mindenkinek!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam, nagyon örültem neki!!!!Kedves,szimpatikus, gyors eladó, szép áruval!Tiszta szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vevő. Sok-sok +++++++++++++++! Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó, a termékkel is minden rendben! Köszönjük! (bocsánat a késlekedésért)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.okrosjudit83 (112) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 14:48:01
425991612
Kedves, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vajdaencsi (4128) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 10:19:39
419714785
??? Megérkezett a csomag, nagyon szép a felső, köszönöm! Az eladó megbízható, kedves, segítőkész, jó szívvel ajánlom mindenkinek:) ???
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos vevő. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,segítőkész,gyors,pontos eladó!!!A kisruhák pedig nagyon szépek.Így csakis ajánlani tudom!!!!POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan jelentkező,kapcsolattartó,gyorsan fizető vásárló.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors,megbízható!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors,megbízható!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt eladó. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYORS, KEDVES ELADÓ. A RUHÁK SZÉPEK.KÖSZÖNÖM++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYORS, KEDVES ELADÓ. A RUHÁK SZÉPEK.KÖSZÖNÖM++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors üzletkötés volt egy kedves, kapcsolattartó, korrekt vásárlóval:) Ajánlani tudom csak!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszélés szerint zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsuzsi_2005 (277) (Eladó)
Pozitív
2008.08.14. 22:59:03
404501547
Gyors,pontos,ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mancipanci_a (215) (Eladó)
Pozitív
2008.08.14. 17:14:37
386378865
Korrekt vevő, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10791086.macokiraly_t (4) (Vevő)
Pozitív
2008.08.13. 05:21:44
393349144
korrekt, kedves,együttmüködö partner! Köszönöm, remélem lesz még alkalmam vásárolni töled!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10791086.macokiraly_t (4) (Vevő)
Pozitív
2008.08.13. 05:20:06
393101210
Szuper! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10791086.macokiraly_t (4) (Vevő)
Pozitív
2008.08.13. 05:19:03
386155411
Rendes megbizható partner! Szeretettel ajálom! Szuper a cucc, köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10607786.zsolesz32_t (37) (Vevő)
Pozitív
2008.08.12. 22:18:36
406602852
Minden rendben,a ruhák szépek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.czegai_lajos (494) (Eladó)
Pozitív
2008.08.12. 10:08:43
406000819
Rendes,pontos,megbízható.Mindenkinek ajánlom.Természetesen pozitív.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi nagyon szuper.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép, igényes terméket kaptam. Maximálisan megbízható az eladó. Korrekt, bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép, igényes terméket kaptam. Maximálisan megbízható az eladó. Korrekt, bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lelik-Orsolya (266) (Vevő)
Pozitív
2008.08.06. 22:12:37
405627292
Minden a legnagyobb rendben ment,a kabát gyönyörű,Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa, csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, kedves, bátran ajánlom mindenkinek. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, kedves, köszönök mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.