Glaca06 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó ígérete szerint a héten utal így pozitívan értékelem.POZITÍV ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A mélyládát utánvéttel kérte "Glaca06" amit el is postáztam neki. Azt mondta (megbeszéltük), hogy felhív amint megkapta a subot de nem tette, nem jelzett vissza, hogy elégedett-e a termékkel. A vételárat kifizette így csak pozitívat tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
scienceproducts (197) (Eladó)
Pozitív
2010.03.06. 03:08:02
164512711
Rugalmas, rendkívül szimpatikus hozzáértő Vásárlót ismerhettem meg. A tranzakció gyorsan és korrekten zajlott. Csak Ajánlani tudom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást!++++++++++++POZITíV++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bobita21_v (379) (Eladó)
Pozitív
2010.02.11. 15:23:00
162696044
Nagyon gyors, megbízható, rendes vevő! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
