vik222 (20) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves,szimpatikus eladó.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, alkalmazkodó, segítőkész eladó, az overál szép is jó is, köszönjük! Mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AJÁNLOM! MINDEN RENDBEN MENT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mennyei33 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.11.05. 12:22:04
450496807
Minden rendben volt, nagyon gyors fizetés. Nagyon szépen köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, kommunikatív eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, kommunikatív eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, kommunikatív eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,aranyos mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom, kedves, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom, kedves, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vincencia444 (537) (Vevő)
Pozitív
2008.10.11. 17:47:04
447993305
Gyors, pontos, megbízható! Köszönöm a szép és tiszta terméket! Üdv: Reni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Playmate1990 (63) (Eladó)
Pozitív
2008.10.03. 16:02:46
432697459
Gyors, megbízható és nagyon kedves vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11021795.andita1 (6) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 12:39:58
435830521
Nagyon kedves és megbízható eladó. A vásárlás és kézhezvétel között csak 2 nap telt el. Ráadásul ajándékot is kaptunk mellé. Őszintén ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors pontos mindenkinek ajánlom köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon rendben volt! Sok-sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon rendben volt! Sok-sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon rendben volt! Sok-sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon rendben volt! Sok-sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors,kedves!!!! Ajánlom mindenkinek!!!! :-) :-) :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyosak a ruhák. Nagyon gyors, rendi eladó, segítőkész. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyosak a ruhák. Nagyon gyors, rendi eladó, segítőkész. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyosak a ruhák. Nagyon gyors, rendi eladó, segítőkész. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyosak a ruhák. Nagyon gyors, rendi eladó, segítőkész. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner, természetesen mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható gyors vevő,ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást.Sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7074553.Dagika19_t (32) (Vevő)
Pozitív
2008.08.09. 13:58:39
406471559
Gyors, megbízható eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sziampatikus, kedves és mindenekelőtt rugalmas eladó! Ajánlom mindenkinek és ezúton is köszönöm! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és rendkívül gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, korrekt, gyors partner! ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
