11011513.veronikavid (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló! Ajánlom+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
biborekszer (433) (Eladó)
Pozitív
2010.08.25. 22:00:51
1174937118
Kommunikatív, megbízható partner. Másoknak is szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást, a terméket ma postáztam. Nézz be máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
biborekszer (433) (Eladó)
Pozitív
2010.08.25. 22:00:50
1180185488
Kommunikatív, megbízható partner. Másoknak is szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást, a terméket ma postáztam. Nézz be máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
biborekszer (433) (Eladó)
Pozitív
2010.08.25. 22:00:50
1186557904
Kommunikatív, megbízható partner. Másoknak is szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást, a terméket ma postáztam. Nézz be máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7156393.kadievi (355) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 09:28:54
1069661471
Minden rendben ment csakis+++++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7156393.kadievi (355) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 09:28:43
1069661469
Minden rendben ment csakis+++++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7156393.kadievi (355) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 09:28:31
1069661439
Minden rendben ment csakis+++++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,remek vevő,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsihun (1834) (Eladó)
Pozitív
2010.05.02. 12:54:25
984009737
Gyors, pontos vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYORS,PONTOS,MEGBÍZHATÓ!AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYORS,PONTOS,MEGBÍZHATÓ!AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan jelentkező és utaló, kedves és megbízható partner vagy! Köszönöm a vásárlást! Szívből ajánllak mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Őrülök,hogy elsőre az én termékem választottad!Pontos megbízható vásárló!Sok sikert a Tesz-Veszhez,remélem még találkozunk!Bátran kössetek vele üzletet+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
