Jabilo13 (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az én figyelmetlenségem miatt nem jött össze az üzlet mert rossz árat adtam meg .A vásárlóval ezt megbeszéltük .elnézést a kellemetlenségért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Marcipan680 (323) (Eladó)
Pozitív
2015.11.24. 22:03:21
2153783075
Nagyon korrekt,nagyon gyors és nagyon megbízható. Köszönöm szépen a vásárlását, mindenkinek szívből és csak pozitívan tudom ajánlani. Ezek után, már csak Boldog Karácsonyt kívánok!:):)Üdv.Zoli:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Gyors,korrekt, kommunikatív remek vásárló! Kiváló Vaterás! Csak ajánlani tudom mindenkinek!! Köszönöm a vásárlást! :) U.i.: Nagyon örülök, hogy tetszik a termék. :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
