bububanka (594) 99.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 595 | 1412 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 608 | 1425 adásvétel |
| Az eladóként kapott 288 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható,korrekt Partner!Mindenkinek ajánlom és köszönöm!Szerencsére sikerült becsomagolnom a terméket, a csomag holnap reggel indul,majd kérem figyelni,mert ha a posta visszahozza a küldeményt az ismételt költséggel jár a címzettnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt Partner!Mindenkinek ajánlom és köszönöm!Szerencsére sikerült becsomagolnom a terméket, a csomag holnap reggel indul,majd kérem figyelni,mert ha a posta visszahozza a küldeményt az ismételt költséggel jár a címzettnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt Partner!Mindenkinek ajánlom és köszönöm!Szerencsére sikerült becsomagolnom a terméket, a csomag holnap reggel indul,majd kérem figyelni,mert ha a posta visszahozza a küldeményt az ismételt költséggel jár a címzettnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt Partner!Mindenkinek ajánlom és köszönöm!Szerencsére sikerült becsomagolnom a terméket, a csomag holnap reggel indul,majd kérem figyelni,mert ha a posta visszahozza a küldeményt az ismételt költséggel jár a címzettnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt Partner!Mindenkinek ajánlom és köszönöm!Szerencsére sikerült becsomagolnom a terméket, a csomag holnap reggel indul,majd kérem figyelni,mert ha a posta visszahozza a küldeményt az ismételt költséggel jár a címzettnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Proaktív és rugalmas az eladó. Többet is adott, mint amennyit a hirdetésben ígért, és felhívta a figyelmemet a hibákra is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitűnő eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint gyorsan és pontosan történt. Remek partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Reflektív, megbízható partner. Minden rendben zajlott, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai nap folyamán feladtam a csomagot,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon elégedett vagyok az eladóval és az áruval is. Az eladó rugalmas és megbízható. Mindenkinek csak ajánlani tudom a termékeit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2024.05.07. 19:03:44
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt üzleti partner! Csakis ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Victorius20 (91) (Vevő)
Pozitív
2023.12.12. 09:54:31
3273847949
Megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sargatearozsa (426) (Vevő)
Pozitív
2023.07.18. 13:34:28
3272551556
Minden rendben lezajlott, gyors, korrekt, megbízható partner, másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MInden rendben. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.