gnorika (18) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, kedves eladó, minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom. Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12934877.beauteous_t (37) (Vevő)
Pozitív
2010.03.23. 20:59:18
941310898
Kedves,megbízható partner, ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kismajom08_t (191) (Vevő)
Pozitív
2010.03.22. 13:09:18
941310869
Minden rendben zajlott,szép az ing!Köszönet a korrekt eladónak!Mindenkinek ajánlom++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, csak pozitív! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10032566.tothtamasne (391) (Vevő)
Pozitív
2009.09.30. 11:25:35
736439897
Köszönöm!Sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors Korrekt!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló áru,kedves,aranyos,megbízható eladótól!!csakis ajánlom,sok++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors tesz-veszes! Mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szentesdori (135) (Vevő)
Pozitív
2009.07.23. 14:00:38
681324093
Minden rendben ment, maximálisan ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, rugalmas eladó. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner köszi ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész eladó!! Csak ajánlani tudom mindenkine!!! :-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,mindenkinek csak ajánlani tudom!!:) Sok++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
örülök,h én adhatom az első pozitívat.köszönöm szépen az üzletet,megbízható eladó.sok sikert a továbbiakban:)++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
