bikari_t_a (154) 94.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 163 | 169 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 198 | 205 adásvétel |
| Az eladóként kapott 180 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, korrekt partner, ajánlom.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel sikeresen lezajlott. Szép terméket kaptam, igaz még a fát be kellett szerezni,ezért kicsit soká tartott. De azért nagyon meg vagyok elégedve, nem volt túl sürgős a dolog. Ajánlom mindenkinek, aki nem türelmetlen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörüen megmunkált áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló termék, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokáig tartott, de rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A mai napon végre megérkeztek a várva-várt kerítés elemek. A nagy csúszást leszámítva minden rendben van.Az e-mailes megkeresésemre mindig reagált az eladó. Kérdésemre válaszolva említette,egyrészt túl vállalta magát valamint alapanyaghiánya is volt.A lécek egyébként szépek, de ahogy előttem írták kissé nedvesek,egy kis szárításra szorulnak. Nem mintha már számítana,mert inaktív az eladó, annak ajánlom aki tud bő egy hónapot várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjött az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjöttek a lécek. Minden rendben van, a szokásos csúszást leszámítva. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kapott áruval meg vagyok elégedve, szépek a lécek. Igaz, a vállalt határidőben csúszás volt alapanyag hiány miatt,de nem veszélyes. Szerintem ha valakinek nem sürgős, akkor érdemes kivárni, mert jó minőségű.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Edelweiss07_a (14) (Eladó)
Pozitív
2012.05.15. 14:40:38
1504716302
Minden rendben ment, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,segítőkész,megbízható vevő.Köszönet érte.Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A várakozási időn felül minden nagyon rendben volt. Az eladó közölhetné a várható szállítási idő tartamát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép és kifogástalan az árú! Kicsit megkésve de azért ideért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bekesziget (185) (Vevő)
Pozitív
2012.05.11. 07:11:47
1580727359
Nagyjából az történt, amire a korábbi értékelések alapján számítottam: az eladó megkésett az áruval az ígért határidőhöz képest, és eleinte a megkereséseimre sem reagált semmit, viszont a termék végül megérkezett, és a termékleírásnak teljes mértékben megfelel, így lett az értékelés egy kicsinyke +. Ne vállalja túl magát, egyébként a legjobbakat kívánom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A semleges és a pozitív közé értékelnék: az eladó nem túl kommunikatív, de gondolom sok a dolog, sok a megrendelés; volt egy kis csúszás a határidőben, de nem vészes (1 hét, simán belefért); ami viszont gáz, a szállításkor egy ezressel többet kellett fizetni (a szállítási költségért) erről nem kaptam értesítést hogy változna a megrendeléshez képest. Viszont az áru kitűnő, igaz elég nyers, de majd kiszárad. Jó az anyag, jó a megmunkálás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék kifogástalan,egy kicsit késett a szállítás,de tájékoztatva lettem az okáról.ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner, csak ajánlani tudom. A jó munkához természetesen idő kell!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megjöttek a lécek, köszönöm. Kicsit még pihentetni kell egyébként egészséges az illata.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű termék. Jó munkához idő kell,hát ide nagyon sok idő kellett, de nagyon jó lett az eredmény!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív.... Csak az rendeljen aki a beígért 7 nap helyett tud 4 hetet várni. A kommunikáció nem az igazi. A terméken tegnap még rigók fütyültek. Igazából nyár végére lesz talán használható a termék. Igaz már elkezdtek vetemedni. De én vagyok a hülye ennyi pénzért mit vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szállítás kicsit lassú volt, de szép terméket kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szép lassan, de megérkezett. még jó, hogy nem volt sürgős.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Összességében teljesen meg voltam elégedve a termékkel, az árverést követően az áru megérkezéséig telt el kicsit több idő a megbeszéltél, de minden mással maximálisan meg voltam elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép a faanyag.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalmajozsef (161) (Vevő)
Pozitív
2012.04.14. 09:48:33
1572946496
rendben volt a dolog
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan megbízható eladó.Nagyon szépek a lécek.köszönöm csak++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Farkasbedet (358) (Vevő)
Pozitív
2012.04.10. 15:20:25
1567540019
Minden rendben ment, szép terméket kaptam korrekt eladótól. Ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rajta vagyunk!Teljesen megbízható!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2012.03.11.-én megrendelt árut 2012.04.08.-án még nem tudta megmondani mikor tudja le gyártani és eljuttatni hozzám! Telefonon több alkalommal beszéltünk és mindig arra hivatkozott,hogy nincs alapanyaga amiből megtudná oldani! Én azt nem értem akkor minek hirdet az ilyen ha nem tud teljesíteni!!! Egy szerencse,hogy nem utaltam előre mert most futhatnék a pénzem után! Senkinek nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors és kifogástalan árút kaptam. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom,csak +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vicuska611 (1585) (Vevő)
Pozitív
2012.02.05. 21:51:20
1527938786
Megbízható, kedves partner. Szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben megtörtént.Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
commedkft (4704) (Eladó)
Pozitív
2012.02.02. 13:33:22
1539384995
Köszönjük vásárlását! Minden rendben zajlott! Továbbra is szeretettel várjuk üzletünkben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt gyors megbízható partner minden a megbeszéltek szerint történt az árú teljesen tökéletes örömvolt önnel üzletelni,Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru sikeresen megérkezett nagy sokára. Ajánlom, hogy mindenki SZÉLES ÍVBEN KERÜLJE EL a mátészalkai Takács futárt! Már nekem kellett hívogatnom őket, mert az eladó telefonját fel sem vették! Majdnem 1 hónapba tellett, hogy lehozzák a csomagot. Nem értem, hogy miért velük szállíttat az eladó. Nem kevés ideget megettem miattuk! A lécekkel nincs gond, amennyire én értek a fához, pár db repedt van benne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel nem jött létre.Nekem hamarabb kellett a kerítésléc,mint azt ahogy készen lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, minőségi áru. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors eladó.Jó minőségű, szép árut kaptam. Bátran merem ajánlani másoknak is !+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szépen megmunkált, jó minőségű lécek. A nedvesség tartalom magas, szárítás szükséges, de a többi értékelésből erre is számítottam. Mindenkinek merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru hibátlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mosomedve1 (284) (Vevő)
Pozitív
2011.11.12. 12:55:45
1491241595
Minden rendben volt, kommunikatív, kedves eladó! Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Köszönöm. Csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kerítés elemek a várhatónál is szebbek,szép kidolgozás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
