docy81 (44) 94% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom! Köszönöm a lehetőséget és remélem még találkozunk a piactéren!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marinka003 (1062) (Eladó)
Pozitív
2012.01.16. 12:44:37
1519826147
Megbízható partner,ajánlom !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pumukli77 (101) (Eladó)
Pozitív
2012.01.04. 21:03:20
1501677644
Kedves, gyors, precíz vevő! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Csakis +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyönyörű ruhákat!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyönyörű ruhákat!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyönyörű ruhákat!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyönyörű ruhákat!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyönyörű ruhákat!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyönyörű ruhákat!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyönyörű ruhákat!!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.toth-erzsebet (135) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 16:45:31
1500327623
Minden rendben ment. A termék a leírásnak tökéletesen megfelel. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mikimanok (848) (Eladó)
Pozitív
2011.12.12. 13:54:46
1512693422
Gyors, megbízható vevő. Másoknak is csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minimano1104 (991) (Eladó)
Pozitív
2011.12.10. 07:51:41
1499288042
Megbízható, korrekt vevő, ajánlom+!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors kedves kapcsolattartó! mindenkinek ajánlom sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, kedves eladó. Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megfelelt a leírtaknak. Gyors, pontos, segítőkész eladó. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm megkaptam.Korrekt , megbízható eladó.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Gyors, pontos, kedves eladó. sok szeretettel ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben,ajánlom mindenkinek+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pokahontasz1 (1297) (Vevő)
Pozitív
2011.11.14. 18:51:16
1500315599
Megbízható, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztike91 (213) (Vevő)
Pozitív
2011.11.13. 13:30:48
1500313469
Megbízható, gyors, korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zozika01_t (1277) (Vevő)
Pozitív
2011.11.12. 16:51:14
1500321017
Megbízható, gyors partner. Mindenkinek ajánlom! Sok-sok ++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan korrekt és megbízható partner, szívesen ajánlom mindenkinek! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KEdves rugalmas eladó. A ruhák nagyon szépek. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors,korrekt partner,mindenkinek ajánlom!!!!Sok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vakond-2009 (216) (Vevő)
Pozitív
2011.07.08. 13:40:01
1463625990
Minden rendben és gyorsan ment. Ajánlom mindenkinek !!! Csakis ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zmonika84 (355) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 12:58:00
1463512611
Kedves,megbízható.Minden rendben ment.Csak ajánlani tudom!Sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zmonika84 (355) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 12:57:38
1462356186
Kedves,megbízható.Minden rendben ment.Csak ajánlani tudom!Sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zmonika84 (355) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 12:57:18
1462734185
Kedves,megbízható.Minden rendben ment.Csak ajánlani tudom!Sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zmonika84 (355) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 12:56:59
1462734184
Kedves,megbízható.Minden rendben ment.Csak ajánlani tudom!Sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zmonika84 (355) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 12:56:40
1462734183
Kedves,megbízható.Minden rendben ment.Csak ajánlani tudom!Sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves vevő! Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pacianyu (1029) (Eladó)
Pozitív
2011.04.08. 11:32:30
1449245307
Megbízható, kedves, kommunikatív vevő. Csupa++++++++++++++++++++++++++Köszönöm!A csomagot ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vétel sikeresen megtörtént csak pozitív véleményem van .Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves barátságos partner ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható eladó!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható eladó, csupa pozitív! Köszönöm a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható eladó, csupa pozitív! Köszönöm a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható eladó, csupa pozitív! Köszönöm a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,szívesen ajánlom másoknak is az eladót:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner. Köszönöm szépen. +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszi,rendben volt minden ajánlom másnak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
na-sza2003 (801) (Eladó)
Pozitív
2011.03.16. 10:55:03
1444211609
Szia köszi a váráslást a csomag úton van! megbízható partner!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elnefelejcs (786) (Eladó)
Pozitív
2011.03.15. 07:10:43
1443966877
Pontos, megbízható partner! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,köszönjük++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
