TINCSOOO (13) 93.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szuper gyors és kommunikatív Vásárló, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors és kommunikatív Vásárló, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors és kommunikatív Vásárló, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors és kommunikatív Vásárló, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors és kommunikatív Vásárló, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors és kommunikatív Vásárló, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors és kommunikatív Vásárló, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senga71_a (2819) (Eladó)
Pozitív
2016.12.14. 12:17:23
2394686576
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Muffinka79 (1219) (Eladó)
Pozitív
2011.11.05. 19:29:38
1492034453
Kedves, szimpatikus, gyors Vevő! Mindenkinek csak ajánlani tudom!+++++++++++++++++++++++++.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő. Jó szívvel ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm! Ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
annacska111 (1152) (Eladó)
Pozitív
2011.10.07. 12:08:02
1473939638
Minden rendben zajlott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BrandShop (2031) (Eladó)
Pozitív
2011.09.22. 14:17:18
1474174371
Megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
annacska111 (1152) (Eladó)
Pozitív
2011.08.20. 15:43:02
1467849865
Minden rendben zajlott! Kedves, gyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aranycsipke (155) (Eladó)
Pozitív
2011.08.15. 14:19:45
1469857018
Gyors, rugalmas és kedves vevő, minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én levelet nem kaptam. A vásárlás 3hónapja volt és most értékel. Mikor elküldtem a cipzár működött(mindig kipróbálom)és felhúzva küldöm el. A kabát kívülről egyáltalán nem volt bolyhos, belül a termo bélés bolyhos volt,de ez bőven belefér a besorolásba. A kabát egy jó minőségű használt kabát volt nem extrának, nem krémnek hirdettem.A saját oldalamon fel van tüntetve a használt ruha besorolása. Ezek szerint a vevő nincs tisztába a használt ruha fogalmával.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mano132_t (504) (Eladó)
Pozitív
2011.01.06. 11:28:33
1433886065
Mindent a legnagyobb rendben zajlott!Részemről csakis +++++ Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karmanerika (252) (Eladó)
Pozitív
2010.12.17. 09:39:20
1279045838
Rendben volt minden, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vevő. Ajánlom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4969141.lac0 (874) (Eladó)
Pozitív
2010.01.05. 16:01:19
825479680
Korrekt partner, ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható korrekt partner. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
