krisz0728 (166) 94.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 177 | 190 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 214 | 227 adásvétel |
| Az eladóként kapott 214 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
andrasholp13 (10) (Vevő)
Pozitív
2012.05.16. 11:15:02
1458037936
Teljes mértékben pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DonTomasso_a (8) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 09:56:32
1454645121
++++ gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kriszta7575 (54) (Vevő)
Pozitív
2011.11.16. 16:11:48
1443526726
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csak is pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Sajnos a Beyblade kilövő sérült volt (de ragasztható).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak ajánlatni tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vargazoltan30 (1) (Vevő)
Pozitív
2011.08.25. 17:11:40
1446383151
nagyon gyors és kiváló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vargazoltan30 (1) (Vevő)
Pozitív
2011.08.25. 17:11:40
1446383146
nagyon gyors és kiváló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben zajlott le, nem volt semmi komolyabb fennakadás a termék átvételében
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon jó szemüveg !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek !!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut sértetlenül megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból nem megvalósult tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon meg voltam elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.papaihuszar (124) (Vevő)
Pozitív
2011.07.16. 23:22:08
1461258165
Minden a legnagyobb rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.kicsit lassan jott meg,de meg idoben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem létező terméket hírdetett,miután elutaltam a pénzt, csak akkor rendelte meg Taiwanból. tiszta lutri volt, hogy megkapom amiért fizettem vagy sem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép az óra! Csak ajánlani tudom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív: Az eladó jól kommunikált és a termék kifogástalan!!!!!! Negatív: Öt hetes szállítást ígért az aukciójában, de két hónapon is túl lettünk a végére. Természetesen a vételárat előre kérte, már-már becsapásra gyanakodtam, de a végén megkaptam a pendrive-ot. Összességégben pozitív a véleményem! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel sikeresen lezajlott, elégedett vagyok az áruval, pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár a termékre nagyon sokat (1 hónapot) kellett várnom, nagyon elégedett vagyok. Minden rendben ment, csak jót tudok mondani az eladóról. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babavarazs (243) (Vevő)
Pozitív
2011.07.05. 12:54:46
1455871962
Köszönöm megkaptam,bár 2 hónapig kellett várnom rá.POZITÍV++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szanderzsuzsa (196) (Vevő)
Pozitív
2011.07.05. 08:07:54
1461701908
gyors, pontos eladó - csak +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Franciska158 (16) (Vevő)
Pozitív
2011.07.04. 21:04:32
1461884951
A terméket időben és hibátlanul megkaptam, az eladó gyors volt és készséges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jonasvirag (128) (Vevő)
Pozitív
2011.07.01. 10:28:14
1460337224
OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jonasvirag (128) (Vevő)
Pozitív
2011.07.01. 10:28:14
1460872451
OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom az eladót. Nagyon korrekt és pontos volt a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Határidőn belül sértetlen szép állapotú a leírásban mindennek megfelelt terméket kaptam Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendeben, gyors, pontos, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harangozokiraly (135) (Vevő)
Pozitív
2011.06.27. 08:30:05
1454755390
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szanderzsuzsa (196) (Vevő)
Pozitív
2011.06.26. 19:10:50
1461702099
korrekt eladó - ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.532787.Timur01 (56) (Vevő)
Pozitív
2011.06.24. 23:43:56
1460241831
Minden rendben ment, aszem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépen köszönöm:) Gyönyörű az óra
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1757748.pearly115 (2) (Vevő)
Pozitív
2011.06.22. 18:36:50
1456782844
Minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Király! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm. Minden flottul működött, megérkezett a csomag. Csak ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
