SzeT001 (17) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pottoantik (2391) (Eladó)
Pozitív
2016.02.19. 06:56:58
2170768013
Minden rendben , köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.valeria00 (199) (Eladó)
Pozitív
2016.02.11. 09:33:32
2190851090
Pontos, rugalmas vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tothati969 (1152) (Eladó)
Pozitív
2016.01.27. 16:19:20
2175601526
Kiváló Partner,bátran ajánlom ! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.beatrix209 (119) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 08:39:26
1990760978
Minden rendben ment megbizható gyors vásárló ajánlhatom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönjük a vásárlást. Csak ajánlani tudom. Csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Stella77_a (602) (Eladó)
Pozitív
2014.01.30. 21:48:10
1833491435
Kedves, megbízható vásárló, bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AFurniture (122) (Eladó)
Pozitív
2013.12.06. 10:19:38
1828763111
Rugalmas és korrekt vevők, kiváló partnerek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vargak329 (470) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 09:05:20
1666086269
minden rendben ment. korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adávétel létrejött, a vásárlót ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aszaffika (395) (Eladó)
Pozitív
2012.08.20. 12:18:59
1610390690
Köszönöm a vásárlást, minden rendben volt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Babavar1 (10657) (Eladó)
Pozitív
2012.08.16. 14:18:00
1607276543
Köszi mindent, csakis++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.