17142314.edina-10 (143) 99.31%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 144 | 301 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 149 | 309 adásvétel |
| Az eladóként kapott 76 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
putyi_2008 (77) (Eladó)
Pozitív
2010.12.20. 04:17:51
1238304479
Részemről minden rendben, ajánlom mindenkinek. Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.putyi_2008 (77) (Eladó)
Pozitív
2010.12.20. 04:16:32
1238304478
Én a terméket feladtam, visszajelzést nem kaptam.Remélem minden rendben zajlott. A vevőt mindenkinek ajánlom. Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy kicsit csúszva, de megérkezett. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy kicsit csúszva, de megérkezett. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kissé elhúzódott,de megkaptam a csomagot. Köszönöm.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kissé elhúzódott,de megkaptam a csomagot. Köszönöm.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végre megérkezett!Ezért jár a pozitív :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kérlek értékelj,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hát nem tudom mit írhatnák ,kellett három hét mire ezt a nagy összeget elküld ,de legalább írtál volna megértö vagyok ,de mivel létre jött az adásvétel ezért nem negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jonasbrigi (1212) (Eladó)
Pozitív
2010.11.04. 15:25:09
1250708427
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.norbi8402 (233) (Eladó)
Pozitív
2010.11.01. 14:56:48
1213576689
Minden rendben ment!Ajánlom a kedves vevőmet mindenki figyelmébe,én pedig visszavárom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vártam,de nem érkezett meg a termék,amit vásároltam.Ez sajna ---------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Boszorka999_t (66) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 00:14:51
1220237850
Minden rendben ment, köszönöm és ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, rugalmas vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Ajánlom az eladót!Köszönöm++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett köszönöm. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom. korrekt, rugalmas. ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom. korrekt, rugalmas. ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom. korrekt, rugalmas. ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom. korrekt, rugalmas. ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom, korrekt, rugalmas. ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas, korrekt eladó. Köszönöm az ismételt vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:58
1228155692
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:58
1228155920
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:58
1228155895
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:58
1228155934
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:57
1228155709
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:57
1228155855
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:57
1228155833
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:57
1228155949
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:57
1228155874
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:56
1228155672
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:56
1228155629
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16987585.Apucikedvence79_t (73) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 19:14:56
1228155763
Minden gyorsan és rendben ment! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbízható, ajánlom! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment! ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment! ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, rendes eladó, ajánlom mindenkinek, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, kommunikatív eladó, csak ajánlani tudom!! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
