attikanh123 (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, példás partner. Köszönettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Antikretroboltocska (1097) (Eladó)
Pozitív
2021.10.16. 12:40:01
3074796947
Minden a legnagyobb rendben ment! Köszönjük a vásárlást! Csak ajánlani tudjuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.petokriszta (68) (Eladó)
Pozitív
2020.01.14. 10:59:21
2848405493
Minden rendben volt, pontos kommunikatív vásárló. Jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.brokerdani (452) (Eladó)
Pozitív
2018.01.27. 20:33:27
2580083006
Mindenkinek ajánlom megbízható,korrekt Partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tukorfoncsor (293) (Eladó)
Pozitív
2015.01.23. 13:59:05
2021160662
Minden a legnagyobb rendben ment ! Korrekt, gyors Vaterás, csak ajánlani tudom ! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szepkertmania71 (244) (Eladó)
Pozitív
2013.09.27. 07:48:30
1800631220
Nagyszerű,korrekt vevő,csak ajánlani tudom++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt ,megbízható vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak++++++++++++++köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sony77_a (7357) (Eladó)
Pozitív
2012.01.31. 12:49:10
1534609460
MINDEN RENDBEN! PONTOS,MEGBÍZHATÓ! KÖSZÖNÖM. (ma elpostáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
