andikargo (16) 86.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást!Minden a megbeszéltek szerint zajlott,a partnert ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.wolfmanka (521) (Eladó)
Pozitív
2012.09.14. 20:34:31
1632458045
Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.weigermaria (36) (Eladó)
Pozitív
2012.08.29. 14:57:07
1576529021
Minden rendbe zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csalari48 (3920) (Eladó)
Pozitív
2012.08.01. 06:43:38
1605296273
+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment, másoknak is szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kerne-Bea (245) (Eladó)
Pozitív
2012.06.17. 13:34:23
1588690376
Köszi a vásárlást!gyors,rugalmas,kommuníkativ vevő!Ajánlom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló, csak ajánlhatom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gretalaura (947) (Eladó)
Pozitív
2012.06.08. 20:42:23
1589142458
minden rendben ment, köszönöm++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sabjan965 (114) (Eladó)
Pozitív
2012.06.07. 15:29:38
1585488779
Minden rendben ment csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,csak ajánlani tudom!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amare32_a (156) (Eladó)
Pozitív
2012.04.30. 15:30:02
1574589404
Jó vaterás ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedvelem az ilyen jókedvű, vidám vásárlókat. És mindemellett kommunikatív, és korrekt. Részemről csakis ++++. Nézz körül nálam máskor is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan, rendben zajlott! Kedves, megbízható!! Mindenkinek szívből ajánlom!!!!! Csupa +++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sulekbaby (716) (Eladó)
Pozitív
2012.03.05. 19:13:25
1559468012
Minden rendben ment!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.