susandi (25) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
katuska78 (3197) (Eladó)
Pozitív
2008.12.17. 15:16:22
501667793
megbízható korrekt gyors kapcsolattartó vevő ilyet kívánok mindenkinek+++++++++++++a csomi úton
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magdolnarath (1610) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 07:15:06
474269108
Megbízható, gyors vásárló! Csak ajánlhatom! Maximális pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2006.05.19. 07:27:51
315140621
Minden rendben zajlott, köszi a szuper gyors utánvételes átvételt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, régi vevő, csak ajánlhatom újra, mert nem változott semmit. gyors-korrekt-pontos, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3191944.agika74 (606) (Eladó)
Pozitív
2006.04.19. 15:18:45
1417140129
Nagyon korrekt megbízhato Teszveszes partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3191944.agika74 (606) (Eladó)
Pozitív
2006.04.19. 15:18:44
312040094
Nagyon korrekt megbízhato Teszveszes partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3191944.agika74 (606) (Eladó)
Pozitív
2006.04.19. 15:18:44
312021687
Nagyon korrekt megbízhato Teszveszes partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3191944.agika74 (606) (Eladó)
Pozitív
2006.04.19. 15:16:55
312025549
Megbízható korrekt és kedves partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3191944.agika74 (606) (Eladó)
Pozitív
2006.04.19. 15:16:55
312025491
Megbízható korrekt és kedves partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3191944.agika74 (606) (Eladó)
Pozitív
2006.04.19. 15:16:55
1417134955
Megbízható korrekt és kedves partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3191944.agika74 (606) (Eladó)
Pozitív
2006.04.19. 15:16:54
312016582
Megbízható korrekt és kedves partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves megbizható!Mindenkinek szivböl ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsebibanya_v (1737) (Vevő)
Pozitív
2005.12.02. 14:41:13
313355352
Ez az üzlet nem jött ugyan össze, de rendkívül kedves, segítőkész embert ismertem meg személyében. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemethjulianna (52) (Vevő)
Pozitív
2005.12.01. 14:44:45
312895995
A posta kellemetlenkedése ellenére az ő segítségével minannyiunk örömére zárult le az aukció. Köszönjük
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék amit vettem kifogástalan az elado nagyon kedves!!!Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jonathandoe (1268) (Eladó)
Pozitív
2005.11.03. 21:15:31
313050744
Köszönöm a vásárlást, öröm volt üzletet kötni! Mindenkinek bátran ajánlom, remélem, fogunk még találkozni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretbeli problémák miatt sajnos nem jött létre az üzlet, de már maga az eladó megismerése miatt sem volt hiába az egész. Jó hogy vannak még ilyen kedves, segítőkész eladók a teszveszen. Csupa jó tapasztalat, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben volt, gyorsan megkaptam az árut. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors postázás, korrekt eladó, minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3285414.feher1 (270) (Vevő)
Pozitív
2005.10.17. 14:21:40
312887444
korrekt, minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magdalin_2006 (1387) (Eladó)
Pozitív
2005.10.12. 20:10:52
1417282987
Kedves korrekt partner! Gyors jelentkezés, folyamatos kapcsolattartás, személyes termék átvétel! Mindenkinek ilyen kedves, rugalmas teszveszest kívánok! Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magdalin_2006 (1387) (Eladó)
Pozitív
2005.10.12. 20:10:23
312866647
Kedves korrekt partner! Gyors jelentkezés, folyamatos kapcsolattartás, személyes termék átvétel! Mindenkinek ilyen kedves, rugalmas teszveszest kívánok! Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andinak ismét sikerült a tetszését elnyernem, remélem még lesz rá alkalmam a vásárlási során, gyors, kedves, érdeklödő, jó kapcsolattartó, tehát super a lány.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó,szép állapotú felsőt kaptam :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
drturoczi (961) (Eladó)
Pozitív
2005.08.26. 07:25:55
1417211600
Kedves, korrekt, rugalmas és tárgyalóképes üzleti partner. Mindenkinek maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon kedves szimpatikus vásárló,ajánlom mindenkinek.Köszönöm ,hogy nálam vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szintén egy nagyon gyors,megbízható,kedves vevő! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét Andi, de ezt nem bánom, szeretem ha vásárolgatnak tőlem, főleg egy ilyen megbízható, kedves, közvetlen lány, mint Andi. Csak jót tudok mondani, írni róla, sok pozítivet neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Andi nagyon kedves vásárlom, és már nem elöszőr tért be hozzám. Mindig közvetelen, érdeklődő, pontos-korrekt fizető. Tehát csak dicsérni tudom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit kalandos volt a felső útja de végül jó helyen landolt. A vevőm türelmes, kedves és megértő, tehát egy álom vevő, főleg a megértése végett:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyos, kedves vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2005.08.10. 21:44:09
312277532
KEDVES , MEGBIZHATO.AJANLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2005.08.10. 21:39:49
312406919
KOSZONOM A PROBLEMAMENTES VASARLAST.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, rendes partner, bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, a ruha kíváló minőségű, meleg szívvel ajánlom mindenkinek!!! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész, rugalmas. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép ruhákat kaptam tőle, köszönöm! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szupermaci (462) (Eladó)
Pozitív
2005.06.27. 21:25:01
312265952
Köszönöm szépen a vásárlást. Kiváló vásárló. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szupermaci (462) (Eladó)
Pozitív
2005.06.27. 21:24:08
312271164
Nagyszerű vásárló, korrekt, megbízható, gyors fizetés. Ajánlom mindenkinek.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedett vagyok az áruval is és az eladóval is. Két fölsőt rendeltem az egyik nem lett jó és kicserélte másikra. Rugalmas és segitőkész. Mindenképpen javaslom a csillagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, barátságos és korrekt eladó, olyan gyorsan megérkezett a melegítő, hogy meg is lepett a postás:)!!! Köszönöm szépen Andi, mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3010497.vargaz (75) (Vevő)
Pozitív
2005.06.20. 14:16:54
312251520
Korrekt, aranyos, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3290013.zaza901 (58) (Vevő)
Pozitív
2005.06.20. 07:58:57
312241035
Nagyon megbízható, kedves ember, bátran vásároljatok nála, a "portékája" is minőségi. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves és segítőkész eladó, mindekinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül kedves és segítőkész eladót ismertem meg. Gyönyörű dolgokat vettem tőle. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves és segítőkész eladót ismertem meg. Gyönyörű dolgokat vettem tőle. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NAGYON ARANYOS,KORREKT ELADÓ. AZONNAL FELVETTE VELEM A KAPCSOLATOT.SZÉP HIBÁTLAN ÁRÚT KAPTAM.MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!!! KÖSZÖNÖM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
