Iceman01_a (31) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbizható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korekt.Megbizható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és korrekt kiszolgálás volt, és az óra még működik...:D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az adásvétel nem jött létre,nem sikerült a személyes kapcsolatfelvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos nem olyan az óra amire gondoltam de korekten vissza vette pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.88654.pityufire (19) (Vevő)
Pozitív
2009.05.18. 11:40:00
144697946
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sandorbojtos888 (148) (Vevő)
Pozitív
2009.04.28. 00:51:54
146441294
Azt kaptam amit bemutatott a fotón!Tökéletes állapotú teljesen új óra!Pontos, megbizható,gyors, korekt,partner!!! Ajánlom mindekinek!!Üdv!Böjti.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan történt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Iceman nagyon rendes volt!! Külföldön voltam,nem értem haza a megbeszélt időben és így utalni sem tudtam. Szó nélkül megvárt! Az árút az utalás után viszont azonnal postázta! Nagyon korrekt volt,köszönöm neki!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYORS MEGBIZHATÓ KOREKT PARTNER SZÉP MINÓSÉGI ÁRUVAL,MONDENKINEK AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott le
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.431313.barnatamas_v (0) (Vevő)
Pozitív
2009.04.09. 21:32:13
139331409
az adás vétel létrejött jól lehetett vele egyeztetni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott le
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható korrekt eladó ajánlom minden vaterás figyelmébe
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, és az áru is o.k. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a rugalmasságot! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép és jó, az eladó korrekt és rugalmas, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ilyen ZÖKKENŐMENTES adás-vételt kivánok.Kitünő Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szép az áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
